MAjk TAjSoni
MAjk TAjSoni
kopacot Изјава фаворит од Мајк Тајсон: Тој ме нарече 'силувач' и 'осаменик'. Јас не сум осаменик! За Ленокс Луис * Ленокс, доаѓам по тебе човече! Мојот стил е жесток, мојата одбрана е несовладлива, јас сум дивјак! Го сакам неговото срце! Сакам да му ги изедам децата. Алах е голем! За Рејзор Радок * Баш си сладок! Ќе те натерам да ме бациш со таа голема уста. Ќе те направам моја девојка! За Тајрел Бигз * (откако Тајрел се жалел на ниски удари од Тајсон) Ниски удари? Ниски удари? Копиле едно, спреми се да умреш! За жена му * Еднаш потплатив чувар во Зоолошката градина во Њујорк за да отвори само за мене и Робин. Кога влеговме кај мајмуните, видов еден огромен горила како ги тероризира останатите горили. Беше огромен! На чуварот му понудив 10.000 долари да ми го отвори кафезот и да ми дозволи да му ја скршам таа одвратна муцка! Ме одби. За затворот * Френк Бруно,Оливер Мекол и Ивандер Холифилд можат да ме пољубат у шупак. Да не бев во затвор, тие никогаш немаше да станат она што се. Ќе држеа некој ресторан или така нешто. За боксот * Секогаш одам по носот. Сакам да им ја набијам таа коска во мозок! * Мојата сила е разурнувачка. Чувствувам како мускулите им колабираат пред мојата сила. Чудно ми е како тие смртници воопшто се решаваат да влезат во моето царство. * Барам само да ми носат нови момци. Да им го нарушам здравјето. Луѓе, јас носам болка, огромна болка! За медиумите * Сакам да им ги скршам јајцата на вашите деца. Само така ќе знаете како се чувствувам секое сабајле поради вас. Само така ќе ја почувствувате мојата болка.(zableska kopac-izlea za veligden mislit da im gi krsit :) ) * (на една новинарка) Нормално дека ќе го добијам мечот. Кој воопшто се сомнева во тоа? Уствари, јас не давам интервјуа на женски новинари освен ако сакаат да блудничат со мене. Затоа престани со прашања, освен ако стварно не сакаш! За религијата * Му се молам на Алах. Ќе се тепам со кој било човек, со кое било животно. Да беше Исус тука, ќе се тепав и со него! * Не ми е страв да умрам. Знам дека ќе одам во Рајот и не се секирам. За себе * Сите ваши херои се обични пички. Да минуваа низ она што минувам јас, досега ќе се убиеа. Јас сум живеел на места на кои тие не би смееле ни да се посерат! * Јас сум како сите други. Мoжеби блудничам повеќе ама не сум криминалец. Знаете ли колку пари ми земале мене во животот? Мoже ли некоја жена да ми го попуши а јас да не завршам на робија? За своето ментално здравје * Да, земам Золофт (вид антидепресант - наша забелешка). Тој ме спречува да не ве убијам сите! * Не знам дали сум ментално болен, ама знам дека понекогаш имам свои епизоди. Понекогаш. А понекогаш сум депресивен. Разно * Ми се свиѓаат британските мотори. И Британците ми се свиѓаат. Многу се слатки! * Можам да го распродадам Медисон Сквер и ако мастурбирам во него. * Стварно ми се свиѓа Ханибал. Ханибал стварно имал муда. И јавал слонови. prezemeno od On.net
C0lDPlaY More kopirantu:P Nego aj posle ovie izjavi cudi se zs coekot bese a i mozda e najgolem boxer na site vreminja posle Kasius Klej a.k.a Mohamed Ali, em jak em lUd [:D]