домашни љубимац
домашни љубимац
јузер Ја што имам еден папагал, сите могучи звуци ги имитира ама никако да го научам да збори.
SpaceLily nauci go da drkat pojke ke ti sluzit:)))))
ace6vel lol Space arna li si :P
јузер па да ти кажам право и пробуват, кога ми стоит на прст измеџу палец и показалец и тогаш мрдат забрзано со опашката лево десно :))))
SpaceLily abre klaj go na drugo mesto ne na prst kako sakas taka da go naucis ebate:)mislis so prsti ke go naucis?eva eva:))))
јузер па се мислам дали да му купам папагалчица, зашто тоа ќе значи и почеток на цела една династија папагали.
keyhook
quote:
Originally posted by јузер
Ја што имам еден папагал, сите могучи звуци ги имитира ама никако да го научам да збори.
vidi rosni drugo vo domashnata zbirka so imash[:)]
SpaceLily kanarinec an ti se najzdvit na lager?
ace6vel samo rental :)
kopacot Spacelily kanarinec ne ama eden SkoloVranec jas ke ti dam po povod 1 maj :))) ali sade so cejnca da go ranish.....od raka...
SpaceLily jas so shkolovranci si nemam rabota:) sade so gavrani ko tebe;)
јузер Space, ти шиткам орле 100$ или був 200$, или сакаш и двaтa да ти ги дадам за 150$?
SpaceLily Nck skapo e aj ne zezaj ohrid na pazar za dvesta denari dvata ke gi kupam so si kafez a sho spomna buf mojme pazar da prajme ali ne mi trebat cel buf samo madinata da im spremam edna supa doma:)))
јузер чорба од клун од орле е повкусна!
bliznak A graf so krajnici od ajkula?
јузер ..и мустаќ од сом!