Грешка ...
Грешка ...
dzadzev [url]http://www.on.net.mk/video/onnetkanalpet.wmv[/url] [:D]
Strelec Штотуку sapeski ми го прати фајлот, па сега имате прилика [url="http://lukaroski.com/forum/onnetkanalpet.wmv"]ОВДЕ[/url] да видите за што се работи!:)
sapeski Голема благодарност до Strelec и нормално Маверик кој пројави интерес. И оваа прилика ја користам да им посакам на он нет килобајтите бендвит шо ги имаат а се бројат на прсти да си ги напикаат бочно у гз. Фала.
Maverik
quote:
Originally posted by dzadzev
[url]http://www.on.net.mk/video/onnetkanalpet.wmv[/url] [:D]
daj postiraj go nekako od druga veb strana, od onnet nikako ne moze da se downoadira od stranstvo
sapeski Јас го зедов од пријател, нешто над 2 мега е, кажи начин да ти го дадам.
dzadzev
quote:
Originally posted by Maverik
daj postiraj go nekako od druga veb strana, od onnet nikako ne moze da se downoadira od stranstvo
Немам свој web простор иначе го го ставев. Sorry
ace6vel dadzaev odi na www.freewebs.com i posle edna denedla ke mozes da upload pogolemi files ali posle ako siminja nekoj mnogu bavno ide :)
Thunder from down under hhehehehehehehehhee kojznajt kaj se imet javeno ovie be :))
sapeski
quote:
Originally posted by Thunder from down under
hhehehehehehehehhee kojznajt kaj se imet javeno ovie be :))
Излеа тетката варела кафе додека го вртела бројот.
Maverik
quote:
Originally posted by sapeski
Голема благодарност до Strelec и нормално Маверик кој пројави интерес. И оваа прилика ја користам да им посакам на он нет килобајтите бендвит шо ги имаат а се бројат на прсти да си ги напикаат бочно у гз. Фала.
se pridruzuvam kon pozdravite do OnNet od se srce :) So se odnesuva do tetkata, arno se ne rekla Gledam Super Bingo koga i se javile :)
DJ_SHEMA Fajlov zavrshuva kaj mene koga kje kaze ovaa pretsedatelskiot kandidat sashko kedev.
Thunder from down under 25 sekundi e tocno
Strelec
quote:
Originally posted by Thunder from down under
25 sekundi e tocno
Da, 25 sekundi treba da se... ne mi e jasno zoshto kaj Shema zavrshuva prerano!?
sapeski Шема ако не зачувај го прво на диск, можда зеза ако го земаш како стрим преку медиа да се отвори.