Ми недостига...
Ми недостига...
sapeski
quote:
Originally posted by bluehim Pozdrav![:)]
ace6vel xexe stvarno odamna go nema toa napisano :)
fio ќути го одвикнавме :-)
ozonce mrza go fatila... 6 bukvi i eden interpukciski znak zaedno so eden gif smile e mnogu za pishuvanje koga veke imash nad 2 000 poraki na forum :)
StormAngel Pozdrav![:)]
ozonce bljak
Strelec Абе што ви требаше да го провоцирате???:)))
Thief Потсетете ме во некоја прилика да ви ја раскажам комуњарската „причица“ за синтагмата „биди поздравен“... Мислам дека после тоа нема веќе никогаш да ја употребите [;)]
Strelec Thief, сакам да ја искористам оваа прилика и да те потсетам да ни ја раскажеш комуњарската „причица“ за синтагмата „биди поздравен“...! Тханкс ин адванце!:)
Thief Ај, во друга прилика... не сум раскажувачки расположен вечерва! Заради Тоше сум во патриотски занес - напален сум к‘о ДПМНЕ-овец... Солун е наш, атина ќе ја делиме! [;)]