Тикови, фетиши, преокупации :)
Тикови, фетиши, преокупации :)
Thief Сум забележал дека на Марко му е УЧК, на Бане - Ники, а на GodsHand -BlueHIM! [8D] (Ова последново е заради градот од кој потекнува Gods, дефинитивно[:D] Меракот му е по машки![8D]). Значи, ретки се постовите, а да не се занимаваат со нивните „омилени теми“. Ајде да видам што се забележале вие... Веднаш да признаам, мојата преокупација е вујна му на ОооОо![;)]
bluehim Imam edna mala zamerka za postot na Thief. Jas so 100% doverlivi informacii odrekuvam deka negova preokupacija e vujna mu na OooOo,i bi rekol deka negova opsesija se Ohriganki.[:D] Samiot avtor na postot (Thief`) nema da moze da go demantira ova.[:p]
bluehim /me kako potpora na svojot post go prilozuva sledniot dokazen materijal: <Thief`> abre, daj nekoja SAGLAM ohrigjanka :( <Thief`> prethodnive dve me zaebaa, epten :(
Thief
quote:
Originally posted by bluehim
/me kako potpora na svojot post go prilozuva sledniot dokazen materijal: <Thief`> abre, daj nekoja SAGLAM ohrigjanka :( <Thief`> prethodnive dve me zaebaa, epten :(
Не можам да демантирам, но ниту да коментирам! Факт е дека охриѓанки ме се слабост! [;)] Блуе, ама и ти не си „ексик“, кога се во прашање „тие“!? [^]
ace6vel Tif e sg ss iskustvo :D
ozonce Bljak!!
ace6vel
quote:
Originally posted by Thief
Сум забележал дека на Марко му е УЧК, на Бане - Ники, а на GodsHand -BlueHIM! [8D] (Ова последново е заради градот од кој потекнува Gods, дефинитивно[:D] Меракот му е по машки![8D]). Значи, ретки се постовите, а да не се занимаваат со нивните „омилени теми“. Ајде да видам што се забележале вие... Веднаш да признаам, мојата преокупација е вујна му на ОооОо![;)]
xaxaxaxa :P
bluehim GoDsHaNd is now known as BlueHIM` * BlueHIM` changes topic to '[12:36] * BlueHIM is gay' * BlueHIM` is now known as GoDsHaNd I aj posle.[:D]
Strelec lol
Biki
quote:
Originally posted by bluehim
GoDsHaNd is now known as BlueHIM` * BlueHIM` changes topic to '[12:36] * BlueHIM is gay' * BlueHIM` is now known as GoDsHaNd I aj posle.[:D]
osmehot na kraj kazue se!;)))))
bluehim Da.[;)]