Среќен роденден, Катја
Среќен роденден, Катја
Thief 11.06... Денот кога се слушнал плач од едно бебенце, кое понатаму како „стројна мома“ терало во плач многу машки срца! [:D] Да си жива и здрава и да ти се исполнат сите желби! „До 101 и назад“, што би рекол народот! (Ние, сепак, не сме толкави злопамтила![;)]) Многу роденденски бакнежи [:X][:X][:X][:X][:X][:X][:X] Бобан[:X]
The`bItCh
quote:
Originally posted by mEnEmA
Deka jas ti bev dobrata vila :)))))))))))))))))))))))))))
da bejb.. tnx :o)) [:X][:X][:X]
The`bItCh
quote:
Originally posted by Thief
quote:
Originally posted by The`bItCh ..se zadomiv sega .. pribran choek sum [^][:D][:D][:D]
Значи, нема да ја имам честа?Ех... [:(] Очигледно дека некои шанси се испуштаат вечно (не само по сопствена вина). [:(] [;)]
Значи, нема да ја имам честа? DA!... nema da ja imash![:o)] Очигледно дека некои шанси се испуштаат вечно.[:(] aihihi taka neshto .. [:D][:D]
The`bItCh aihihi .. mooooooooooooooozhiT !! .. ama sega dobiv mnoguuuuu [:D]
a-pin-dim hmmm zabegafte sega eptem vija dajte nesto da se napijeme Katja casti a ne tuka koj ima shansi koj nema :o
Thief
quote:
Originally posted by The`bItCh
aihihi .. mooooooooooooooozhiT !! .. ama sega dobiv mnoguuuuu [:D]
Можеше да добиеш уште повеќе! [:X] [:D]
The`bItCh
quote:
Originally posted by AaaAa
Thief a ti demek ne samo shto prokrvare nego i menopauza izgleda te fati :( :)))) Katja whoever you are, ja kasnam ama aj srekjen rodenden!
fala AaaAa:o)) ne morat Thief da ti kazhit koja sum jas kje ti kazham kratko i jasno.. Jas sum kuchkata koja shto Thief ja mrazi!
zaljubena vo tebe kolku gi nafuka katja :) 16 ili 17? :))))))))) KaKo idA e KAtIch ************************************************** srekjen rodenden golema da ni rastish :))))))))))))) i se naajUbavoooooooo lav ju :P
kopacot da ti se ispolnat site zelBi....Mwahz *
The_Crow Aj da se pridruzam kon cestitkite. Sreken rodenden katice i golema da rastis. Pozdrav.
Biki piccccccccc..sreken rodenden i se najubavo..se so mi ti lezit na srce i u krevettttt..(samo pazi so koj me varas;P)))) p.s. seuste lav ja!!;)) [:X][:X][:X]
mEnEmA Sreken rodenden katja.. iako rano ti gi lupame cestitkive :))) kissssss mawo :)
a-pin-dim sreken rodenden i od mene katja .... btw site zelbi ovaa godina da ti se ispolnat!
darkjesus Thief samo rodendenski baknezi?!?!?!? DETE ME RAZOCARA:) sreken rodenden sis:*
StormAngel Sreken ti rodenden i se najubavo.[;)]Mnogu zdravje sreka radost ljubov pari i se sto ke posakas.
MissHell hepi brdeeeeeeeeej .. aljooooooooot ! nogu ljubov zdravje koli pari kompjuteri mircscripti zlato internet i tn :) po tvoja zelba =D
The`bItCh Thief` ne go ochekuvav ova od tebe najiskreno.. ama sepak fala [:X][:X][:X]
The`bItCh
quote:
Originally posted by zaljubena vo tebe
kolku gi nafuka katja :) 16 ili 17? :))))))))) KaKo idA e KAtIch ************************************************** srekjen rodenden golema da ni rastish :))))))))))))) i se naajUbavoooooooo lav ju :P
16 majkoooooo .. ostarev ... bela kosa pochna da mi rastit auahua :)) ********** luv ju 2
The`bItCh
quote:
Originally posted by kopacot
da ti se ispolnat site zelBi....Mwahz *
fala suratche kiss[:X][:X]
The`bItCh
quote:
Originally posted by The_Crow
Aj da se pridruzam kon cestitkite. Sreken rodenden katice i golema da rastis. Pozdrav.
Fala Acush .. fala i za sms *******
The`bItCh
quote:
Originally posted by Biki
piccccccccc..sreken rodenden i se najubavo..se so mi ti lezit na srce i u krevettttt..(samo pazi so koj me varas;P)))) p.s. seuste lav ja!!;)) [:X][:X][:X]
fala.. muzhunece .. mi lezhi mene se i na srce i v krevet.. (zapazeno e varanjeto .. se zadomiv sega neam gajle [;)][:D][:D][:D][:D]) [:X][:X][:X]
The`bItCh
quote:
Originally posted by mEnEmA
Sreken rodenden katja.. iako rano ti gi lupame cestitkive :))) kissssss mawo :)
i to mene mi padna chudno cice.. ima ushte 3 dena do rodendenot.. ama jebiga .. i vaka nishto ne mi fali :))) kiss ********
The`bItCh
quote:
Originally posted by a-pin-dim
sreken rodenden i od mene katja .... btw site zelbi ovaa godina da ti se ispolnat!
fala we Dimeeee we .. po vtor pat :o)) za ova kje ti najdam edna ohriganka :P batino .. da mi doesh na torta .. ti zaedno so Nate .. :o) backi [:X][:X][:X] blue i sani .. fala i na vas kisses :*********************
Thief
quote:
Originally posted by The`bItCh
[:X][:X][:X]
Само сакав да го истакнам моментов! [:D] Не си очекувала? Ах, знаеш дека јас сум срце од човек, само нервозните реакции се последица на недоследната околина... [;)] Но, да го оставиме тоа... уште три дена останаа... па, ќе бидеш „троа постара“. Велат: „Паметот доаѓа со годините“! Да не се повторувам, ама едно пријателче знае да каже дека „паметот не е менструација, па да ти дојде - или го имаш или го немаш!“. Искрено се надевам дека со годините ќе ти дојде уште малку памет и ќе сфатиш некои работи во животот! Ова како најдругарски совет, а не како провокација (ни на крај памет не ми е!). Пак да го истакнам цитираниот момент „[:X][:X][:X]“ << ќе имаш шанса да го оствариш! [8D]
Thief
quote:
Originally posted by DaRkJeSuS
Thief samo rodendenski baknezi?!?!?!? DETE ME RAZOCARA:) sreken rodenden sis:*
Не разочарувај се од мене, така се почнува... не можам веднаш да и` скокнам! [:p] Плус... ај, не ме провоцирај, ќе кажам премногу! [8D] [:X] (овој не беше роденденски само, еве, се поправив!) [^]
aNihuNNy So malo zakasnuvanje... :) Sreken rodenden i se shto ke posakash da ti se ispolni !! a da Thief.. ne ocekuvav deka ti ke ja otvorish temava:)))))
The`bItCh
quote:
Originally posted by Thief
quote:
Originally posted by The`bItCh
[:X][:X][:X]
Само сакав да го истакнам моментов! [:D] Не си очекувала? Ах, знаеш дека јас сум срце од човек, само нервозните реакции се последица на недоследната околина... [;)] Но, да го оставиме тоа... уште три дена останаа... па, ќе бидеш „троа постара“. Велат: „Паметот доаѓа со годините“! Да не се повторувам, ама едно пријателче знае да каже дека „паметот не е менструација, па да ти дојде - или го имаш или го немаш!“. Искрено се надевам дека со годините ќе ти дојде уште малку памет и ќе сфатиш некои работи во животот! Ова како најдругарски совет, а не како провокација (ни на крај памет не ми е!). Пак да го истакнам цитираниот момент „[:X][:X][:X]“ << ќе имаш шанса да го оствариш! [8D]
Искрено се надевам дека со годините ќе ти дојде уште малку памет и ќе сфатиш некои работи во животот! Ова како најдругарски совет, а не како провокација (ни на крај памет не ми е!). vekje svativ mnogu raboti Boban .. mozhit zsh porasnav [^].. ili zsh me porasnavte pred vreme [:D].. nishto od to sho go pishish ne go svakjam za provokacija:o) Пак да го истакнам цитираниот момент „[:X][:X][:X]“ << ќе имаш шанса да го оствариш! [8D] ..se zadomiv sega .. pribran choek sum [^][:D][:D][:D] btw.. Anush ne kasnish maco .. rano e ushte za chestitki ima ushte 2 denaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :o))) ama sepak falaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. se sho posakav mi se ispolna [:D][:D]
mEnEmA Deka jas ti bev dobrata vila :)))))))))))))))))))))))))))
Thief
quote:
Originally posted by The`bItCh ..se zadomiv sega .. pribran choek sum [^][:D][:D][:D]
Значи, нема да ја имам честа? Ех... [:(] Очигледно дека некои шанси се испуштаат вечно (не само по сопствена вина). [:(] [;)]
Thief Ама, не кажав КОЈ ја пропуштил шансата! [:D] Демек, и ти имаш нешто пропуштено... [;)]
The`bItCh
quote:
Originally posted by a-pin-dim
hmmm zabegafte sega eptem vija dajte nesto da se napijeme Katja casti a ne tuka koj ima shansi koj nema :o
sakash martini ili tekila!?.. [:D][:D][:D]
aNihuNNy jas sakam [img]http://www.angusforward.com/smirnoff_cat.jpg[/img] ili [img]http://www.nt.gov.au/health/healthdev/aodp/images/pina_colada.jpg[/img] pina colada so alkohol mozhe?:)
The`bItCh mozhit .. se mozhit ti samo posakaj :o))
Thief Се` можит? Баш се`? [:D]
AaaAa Thief a ti demek ne samo shto prokrvare nego i menopauza izgleda te fati :( :)))) Katja whoever you are, ja kasnam ama aj srekjen rodenden!
n/a Aj neka ni e sreken rodenden do godina na svadba da i igrame !! **********
n/a Greska vo padezi!!!! ama nema veze mislam :))) lolz mi se place Katja do godina ke se mazi !!:D
Thief
quote:
Originally posted by AaaAa
Thief a ti demek ne samo shto prokrvare nego i menopauza izgleda te fati :( :)))) Katja whoever you are, ja kasnam ama aj srekjen rodenden!
Бејби, одамна те нема у виртуелниов свет! Прва прилика кога ќе дојдеш ќе ти раскажам која е Катја! [8D] Ова со менстурацијава нема да го коментирам... [;)]
fio Тхиеф, само во Мк имаш 1 милион девојки, дај опрај се дете :-)
Thief Ц! Грешка си... За мене се милион минус една! Среќен нека и` е поментитиов роденден, ама што би рекол еден мој драг пријател: „Гола низ дома да ми шета, од злато да е, пиво да моча, нипшто да и` правам!“ [:D]
The`bItCh
quote:
Originally posted by ZaVIsNik
Greska vo padezi!!!! ama nema veze mislam :))) lolz mi se place Katja do godina ke se mazi !!:D
fala i na tebe zavisnik :** btw.. rano e za svadbi :o)) .. ne morat od sega da plachish[:D]
Thief
quote:
Originally posted by The`bItCh
quote:
Originally posted by AaaAa
Thief a ti demek ne samo shto prokrvare nego i menopauza izgleda te fati :( :)))) Katja whoever you are, ja kasnam ama aj srekjen rodenden!
fala AaaAa:o)) ne morat Thief da ti kazhit koja sum jas kje ti kazham kratko i jasno.. Jas sum kuchkata koja shto Thief ja mrazi!
Ех, да видиш дека не сум таков, сепак ќе ти свртам кога ќе дојдам во Ох! [^]
AaaAa
quote:
Originally posted by Thief
quote:
Originally posted by The`bItCh
quote:
Originally posted by AaaAa
Thief a ti demek ne samo shto prokrvare nego i menopauza izgleda te fati :( :)))) Katja whoever you are, ja kasnam ama aj srekjen rodenden!
fala AaaAa:o)) ne morat Thief da ti kazhit koja sum jas kje ti kazham kratko i jasno.. Jas sum kuchkata koja shto Thief ja mrazi!
Ех, да видиш дека не сум таков, сепак ќе ти свртам кога ќе дојдам во Ох! [^]
katja, znaesh kako se odgovara na "vrtenje" neli?[:D]
Strelec AaaAa, ај ти сврти ми мене!:)
RaGeAnGeL sonce sreken rodenden i se najubavo mwahhhhhhhhhh love u kucko moja[:X][:X][:X]
The`bItCh
quote:
Originally posted by Thief
quote:
Originally posted by The`bItCh
quote:
Originally posted by AaaAa
Thief a ti demek ne samo shto prokrvare nego i menopauza izgleda te fati :( :)))) Katja whoever you are, ja kasnam ama aj srekjen rodenden!
fala AaaAa:o)) ne morat Thief da ti kazhit koja sum jas kje ti kazham kratko i jasno.. Jas sum kuchkata koja shto Thief ja mrazi!
Ех, да видиш дека не сум таков, сепак ќе ти свртам кога ќе дојдам во Ох! [^]
znam to [:D]..
The`bItCh
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Originally posted by Thief
quote:
Originally posted by The`bItCh
quote:
Originally posted by AaaAa
Thief a ti demek ne samo shto prokrvare nego i menopauza izgleda te fati :( :)))) Katja whoever you are, ja kasnam ama aj srekjen rodenden!
fala AaaAa:o)) ne morat Thief da ti kazhit koja sum jas kje ti kazham kratko i jasno.. Jas sum kuchkata koja shto Thief ja mrazi!
Ех, да видиш дека не сум таков, сепак ќе ти свртам кога ќе дојдам во Ох! [^]
katja, znaesh kako se odgovara na "vrtenje" neli?[:D]
znam znam znam [:D][:D][:D]
The`bItCh
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
sonce sreken rodenden i se najubavo mwahhhhhhhhhh love u kucko moja[:X][:X][:X]
fala muce .. malku kasnish ama oprosteno mi ti e .. zsh te sakam zato [:D] mwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh [:X][:X][:X][:X][:X]
Thief Ануш, како се одговара?! [:D]
AaaAa
quote:
Originally posted by Strelec
AaaAa, ај ти сврти ми мене!:)
So ke se vrti Strelec, cocek ili skara?
StormAngel
quote:
Originally posted by Thief
Ануш, како се одговара?! [:D]
Anush? ...
a-pin-dim
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Originally posted by Strelec
AaaAa, ај ти сврти ми мене!:)
So ke se vrti Strelec, cocek ili skara?
Anush da svrtish eden cocek vo Sqvero :o)
AaaAa
quote:
Originally posted by bluehim
quote:
Originally posted by Thief
Ануш, како се одговара?! [:D]
Anush? ...
???
AaaAa
quote:
Originally posted by a-pin-dim
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Originally posted by Strelec
AaaAa, ај ти сврти ми мене!:)
So ke se vrti Strelec, cocek ili skara?
Anush da svrtish eden cocek vo Sqvero :o)
ja ko vrteshe cocek u Skvero ti u fontanata na plostado se banjashe izgleda :)))
a-pin-dim
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Originally posted by a-pin-dim
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Originally posted by Strelec
AaaAa, ај ти сврти ми мене!:)
So ke se vrti Strelec, cocek ili skara?
Anush da svrtish eden cocek vo Sqvero :o)
ja ko vrteshe cocek u Skvero ti u fontanata na plostado se banjashe izgleda :)))
taka ti se cinit srcka :o)
The`bItCh
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Originally posted by bluehim
quote:
Originally posted by Thief
Ануш, како се одговара?! [:D]
Anush? ...
???
najjakiot repliciran post [:D] ahauhauh:o)
Thief Не ја знаеш добро личноста што реплицирала, затоа вакви избрзани изјави даваш! [;)] Ануш, поддржи ме! [:D]
StormAngel
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Originally posted by bluehim
quote:
Originally posted by Thief
Ануш, како се одговара?! [:D]
Anush? ...
???
ne znaev koja si ustvari,se do sega.[;)][^] Izviniete na smetnja Haug,Grey Owl
The`bItCh
quote:
Originally posted by Thief
Не ја знаеш добро личноста што реплицирала, затоа вакви избрзани изјави даваш! [;)] Ануш, поддржи ме! [:D]
mislev na ???...
AaaAa
quote:
Originally posted by bluehim
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Originally posted by bluehim
quote:
Originally posted by Thief
Ануш, како се одговара?! [:D]
Anush? ...
???
ne znaev koja si ustvari,se do sega.[;)][^] Izviniete na smetnja Haug,Grey Owl
Jas, licno i personalno Blue :)
StormAngel Ok.[;)] Drago mi e sto e taka.