Каде се Ники и Нате?!
Каде се Ники и Нате?!
Thief Моите информации велат дека се во Македонија, во Скопје и дека се подготвуваат да одат накај Охрид... Верувале или не, ама и јас се подготвувам да одам накај Охрид деновиве! [:D]
edo lele krsh ke e i jas idam za skoro Thief odbegnuvajme:)))
Ani I jas isto! [:)] Sakash zaedno da odime?[:D]
Thief Ајде... нема проблем... слушам ми подготвувале пречек со воена музика! [;)] Шега настрана, можно е да ве напиштам некој ден и навистина да заминам накај Охрид...
SpaceLily dojdete koj sho sakate ama ko ke se k'pite vezero da ne mocate:)
mEnEmA Da vistina e, nikki i nate se vo MK.. sea samo so si zaminaja.. dojdoja vo sitnkik na kafe:) A vecer sme vo park na zurka pa ako pripari nekoj i ne prepoznae neka dojde so da vi kazam :)) Nikki-Nate: cmokkk do site :))))))
bluehim Flash Breaking News![:D]
RaGeAnGeL ye ye ye thief ohrid se....samo so se slushnav...tebe te cekle[:D]
The`bItCh Tanja ko kje dojdet Ohrid.. kje gi frlime venzerooooo [:D][:D] odvaj chekam da dojdet Ohrid da gi vidammmmm :o))))
edo samo so se slusnavme momentalno se na krajbrezjeto na ohridskoto ezero bacaat kamcinja vo voda
WickeD2 Thief, devojkite mometalno se u Ohrid nemoj da im kazam da te frlat sose plachki venzero moweee[;)][:D]
Thief Не пројавувам особена желба да се видам со нив, верувај ми... така што, мислам дека нема да имаат можност да ме фрлаат некаде. Последниве недели ептен ме разочараа (ах, тој фамозен маил!). Врти - сучи, добри извори на информации сепак имам! [;)]
Strelec Thief, треба да се смириш со Ники и Нате... тоа ти е совет од мене... Дури и да погрешиле нешто, прво ’нека фрли со камен по нив оној што никогаш во животот не погрешил’ (зборови од Исус)... Всушност, Ани, Нате и Ники се супер цурици... сите три... а тоа што се караа е само сплет на околности... малку различни карактери и...! Него да те прашав нешто друго Thief... кој ти беше мотивот за да ја отвориш оваа тема? Прочитај си го воведниот пост и одговори ми!:)))
bluehim
quote:
Originally posted by Strelec
Всушност, Ани, Нате и Ники се супер цурици... сите три...
Se soglasuvam potpolno![^]
Mufla
quote:
Originally posted by The`bItCh
Tanja ko kje dojdet Ohrid.. kje gi frlime venzerooooo [:D][:D] odvaj chekam da dojdet Ohrid da gi vidammmmm :o))))
i posle ti si ohriganka ... abe aj [}:)]
WickeD2 Ti ne projavujesh zelba da gi vidish ama zeblata ti se krie dlaboko u tebe ajde otvori srce idi vidi se so devojchinata i druzete se[;)][:D]
bliznak Dojde leto i site Ohrid... Elate site sea... ke go drvime, gaz vi stopankin.
WickeD2 Bliznak da ne puknesh me iznasmeja[:D][;)][:D]
Thief Во еден пост ќе ви одговорам на сите, од Стрелец, па надолу: 1.Ацика, мотивот за да ја отворам темава беше една моја информација дека, ете случајно, ќе се погоди во исто време МОЖЕБИ да бидеме во Охрид, дека дошле, а Ники тврдеше дека летово нема да дојде и дека ете, кога и` споменав на шега на една личност да ме пречека, ако доаѓам, таа ми рече дека „ќе ме пречекаат“ (во множина). Во однос на проштавањето и смирувањето - кога ќе дојдам за некој ден дома, ќе ја добиеш целата моја маил преписка со нив, па да видам дали ТИ би бил добар со некој што до вчерата ти се претставувал како другар, а потоа се дрзнал да те понижува и да си тера сеир на твоја сметка... Кога ќе ми се јават и ќе ми се извинат, тогаш јас може да имам муабет со нив! Го знаат мојот телефонски број... 2. Мирсад, јас знам двајца тетовци за кои 90% луѓе велеа дека се идиоти, а со мене се однесуваа сосема блиско, коректно и пристојно... Значи, луѓето ги ценам според нивното однесување кон мене... 3. Секси пупаче, јас моите желби, пубертстски пориви и страсти знам да ги контролирам.. .за разлика од некои! Близнак, безобразен си во последно време! Без женска си, па не си „уедначен“ со хормоите? Ете ти ја Катја, смири малку хормоните![;)]
bluehim Za podetalni informacii jas gi ostavam dvata moi brojevi![:D] Private mesagges are more than welcomed.[^][;)]
Strelec Thief, многу си експлозивен и импулсивен... ти недостасува малку повеќе стабилност и еластичност... се раководиш според моментални чувства, А ТОА НЕ Е ДОБРО... има една личност (овде е околу нас... знаеш на која мислам) за која што последниве 6 месеци си го сменил мислењето барем 30 пати... т.е. не мислењето, туку си ја сменил одлуката како да се однесуваш во иднина со таа личност... и таа многу ти згрешавала, па секогаш наоѓаше причина зошто треба да и’ пшростиш... јас сум убеден дека по извесно време и со Нате и Ники повторно ќе бидеш ’пријател’ и дека тогаш ќе ти биде мака зошто не си се дружел со нив кога биле во Охрид!:) Згрешиле, па што!? Кој од нас е безгрешен? Ако треба да влечам потези во однос на тоа што луѓето ми грешавале во животот, уште веднаш ќе се разведам со жена ми. ќе го избркам син ми од дома, на сите другари што ги имам ќе им плукнам во лице, на bluehim ќе му извадам око, fio ќе го удавам во езеро, rageangel & spacelily ќе ги силувам, а на ОооОо ќе му подметнам пожар во станот! А и сите тие би можеле истото МЕНЕ да ми го направат! Можеби требаше сето ова како ПП да ти го пишам, ама не пречи да е и вака!:)
NaDiCh mi miss my lezbejcina :( paRanoid cHickeN kilLer says: pajhAHah nade says: hahaha da sega se u mk paRanoid cHickeN kilLer says: hahahaha nade says: misoam potocmno u oh bile paRanoid cHickeN kilLer says: da be nade says: mmoze kje gi vidis tamu paRanoid cHickeN kilLer says: zavcera bea na plaza paRanoid cHickeN kilLer says: imaf rabota jas paRanoid cHickeN kilLer says: zato ne ojdof paRanoid cHickeN kilLer says: inace me vijaka paRanoid cHickeN kilLer says: vikaja paRanoid cHickeN kilLer says: AHahhaa nade says: hahahahhhhaaaaa nade says: se isuncale li mnogu nade says: ? paRanoid cHickeN kilLer says: pa nate beshe mnogu izgorena paRanoid cHickeN kilLer says: nikki pomalce paRanoid cHickeN kilLer says: gi mackaf so kiselo mleko nade says: hahahahhahaha nade says: dan se imat zdebeleno paRanoid cHickeN kilLer says: ne ne paRanoid cHickeN kilLer says: gi slabeam jas nade says: slushnaf mnogu jadele tamu i klimata im prijala mnogu paRanoid cHickeN kilLer says: im pomagam vo drzenje na linijata paRanoid cHickeN kilLer says: paHhaha nade says: hahahaahahah nade says: so ne odis so nif u sk kaj nas u stanot da gi slabees malce paRanoid cHickeN kilLer says: tamu nemorat da sum jas, ke slabeet od potenje paHAHaha paRanoid cHickeN kilLer says: posho asvalton se topit skopje ova vreme paRanoid cHickeN kilLer says: AhaHahaha nade says: hahahahahaha paRanoid cHickeN kilLer says: ohrid vo ezero gi slabeam paRanoid cHickeN kilLer says: pa i vecerta edna tura nade says: ti togas da ides tamo i da im se kacis na ushka da te nosat u ugornica paRanoid cHickeN kilLer says: sabajle na kratko paRanoid cHickeN kilLer says: ahahahahah paRanoid cHickeN kilLer says: abe ova e isto ko na ugornica da im sum kacen paRanoid cHickeN kilLer says: ))))))))))) paRanoid cHickeN kilLer says: samo sho ne mrdet so nozete paRanoid cHickeN kilLer says: paHahaha nade says: hahaah na partuy kje te kanat paRanoid cHickeN kilLer says: sho party? nade says: pa party so kje pravat sega u sk paRanoid cHickeN kilLer says: aaaaaa paRanoid cHickeN kilLer says: da da paRanoid cHickeN kilLer says: paRanoid cHickeN kilLer says: ke odam obaveznop paRanoid cHickeN kilLer says: VIP sum paRanoid cHickeN kilLer says: pAjahaha nade says: kje slavat za mojot rodenden poso jas ne sum tamo nade says: hahahahaha paRanoid cHickeN kilLer says: hahaha paRanoid cHickeN kilLer says: aku nade paRanoid cHickeN kilLer says: ke mislam na tebe dur slavam so nif paRanoid cHickeN kilLer says: paahahah paRanoid cHickeN kilLer says: (K) nade says: hahahahahaahha
bluehim /me slusa Ray Charles![:D]
RaGeAnGeL eva eva...strelec:)zaso bre bash mene od sife ofdeka da me silovash??
Strelec Јас само така сакав да се изразам... мислам, фигуративно...:)
RaGeAnGeL pak ke ti recam:)) od site raboti morashe bash silovanje da odberish??ke ti recev neso ama aj:))
C0lDPlaY Uh, ako idat nakaj Ohrid odma odam da si se wofkam so osfetata:))))) Wof wof
edo
quote:
Originally posted by Thief
Во еден пост ќе ви одговорам на сите, од Стрелец, па надолу: 1.Ацика, мотивот за да ја отворам темава беше една моја информација дека, ете случајно, ќе се погоди во исто време МОЖЕБИ да бидеме во Охрид, дека дошле, а Ники тврдеше дека летово нема да дојде и дека ете, кога и` споменав на шега на една личност да ме пречека, ако доаѓам, таа ми рече дека „ќе ме пречекаат“ (во множина). Во однос на проштавањето и смирувањето - кога ќе дојдам за некој ден дома, ќе ја добиеш целата моја маил преписка со нив, па да видам дали ТИ би бил добар со некој што до вчерата ти се претставувал како другар, а потоа се дрзнал да те понижува и да си тера сеир на твоја сметка... Кога ќе ми се јават и ќе ми се извинат, тогаш јас може да имам муабет со нив! Го знаат мојот телефонски број... 2. Мирсад, јас знам двајца тетовци за кои 90% луѓе велеа дека се идиоти, а со мене се однесуваа сосема блиско, коректно и пристојно... Значи, луѓето ги ценам според нивното однесување кон мене... 3. Секси пупаче, јас моите желби, пубертстски пориви и страсти знам да ги контролирам.. .за разлика од некои! Близнак, безобразен си во последно време! Без женска си, па не си „уедначен“ со хормоите? Ете ти ја Катја, смири малку хормоните![;)]
so medikamenti peer ili vazelin u ruka[:D][:D][:D]
edo
quote:
Originally posted by Strelec
Thief, треба да се смириш со Ники и Нате... тоа ти е совет од мене... Дури и да погрешиле нешто, прво ’нека фрли со камен по нив оној што никогаш во животот не погрешил’ (зборови од Исус)... Всушност, Ани, Нате и Ники се супер цурици... сите три... а тоа што се караа е само сплет на околности... малку различни карактери и...! Него да те прашав нешто друго Thief... кој ти беше мотивот за да ја отвориш оваа тема? Прочитај си го воведниот пост и одговори ми!:)))
Strelec dan go gleda vilmot "passion of christ" :)
RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by Thief
Во еден пост ќе ви одговорам на сите, од Стрелец, па надолу: 1.Ацика, мотивот за да ја отворам темава беше една моја информација дека, ете случајно, ќе се погоди во исто време МОЖЕБИ да бидеме во Охрид, дека дошле, а Ники тврдеше дека летово нема да дојде и дека ете, кога и` споменав на шега на една личност да ме пречека, ако доаѓам, таа ми рече дека „ќе ме пречекаат“ (во множина). Во однос на проштавањето и смирувањето - кога ќе дојдам за некој ден дома, ќе ја добиеш целата моја маил преписка со нив, па да видам дали ТИ би бил добар со некој што до вчерата ти се претставувал како другар, а потоа се дрзнал да те понижува и да си тера сеир на твоја сметка... Кога ќе ми се јават и ќе ми се извинат, тогаш јас може да имам муабет со нив! Го знаат мојот телефонски број... 2. Мирсад, јас знам двајца тетовци за кои 90% луѓе велеа дека се идиоти, а со мене се однесуваа сосема блиско, коректно и пристојно... Значи, луѓето ги ценам според нивното однесување кон мене... 3. Секси пупаче, јас моите желби, пубертстски пориви и страсти знам да ги контролирам.. .за разлика од некои! Близнак, безобразен си во последно време! Без женска си, па не си „уедначен“ со хормоите? Ете ти ја Катја, смири малку хормоните![;)]
kolku samo glupo od tebe so si go kazal ova[xx(]
Strelec
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
pak ke ti recam:)) od site raboti morashe bash silovanje da odberish??ke ti recev neso ama aj:))
Ајде замени се тогаш со bluehim (вадење око) или со fio (давење во езеро)!:)))
RaGeAnGeL mojt ....vo ezero....jas i ti .... pa ke vidime koj na kogo ke davit:))
a-pin-dim jas sam ke se udavim :o) ... btw po sto mrazam nekoj vo faca da me pluka :o)
C0lDPlaY A da ve zdavit nekoj gladen ko mene ? :)))))))))))))))))))
C0lDPlaY Za da ne se karate:) Ne za Nesho drugo[:D]
RaGeAnGeL dime so kaza bre?
bluehim Ke vi skrsam zub![:D]
zArE Ruka :)
Thief
quote:
Originally posted by Strelec
Thief, многу си експлозивен и импулсивен... ти недостасува малку повеќе стабилност и еластичност... се раководиш според моментални чувства, А ТОА НЕ Е ДОБРО... има една личност (овде е околу нас... знаеш на која мислам) за која што последниве 6 месеци си го сменил мислењето барем 30 пати... т.е. не мислењето, туку си ја сменил одлуката како да се однесуваш во иднина со таа личност... и таа многу ти згрешавала, па секогаш наоѓаше причина зошто треба да и’ пшростиш... јас сум убеден дека по извесно време и со Нате и Ники повторно ќе бидеш ’пријател’ и дека тогаш ќе ти биде мака зошто не си се дружел со нив кога биле во Охрид!:) Згрешиле, па што!? Кој од нас е безгрешен? Ако треба да влечам потези во однос на тоа што луѓето ми грешавале во животот, уште веднаш ќе се разведам со жена ми. ќе го избркам син ми од дома, на сите другари што ги имам ќе им плукнам во лице, на bluehim ќе му извадам око, fio ќе го удавам во езеро, rageangel & spacelily ќе ги силувам, а на ОооОо ќе му подметнам пожар во станот! А и сите тие би можеле истото МЕНЕ да ми го направат! Можеби требаше сето ова како ПП да ти го пишам, ама не пречи да е и вака!:)
Требаше како ПП, ама нејсе... [;)] Со „таа“ личност комуницар безмалку службено, а со овие (после сите навредувања) можам да размислам само ако се извинат човечки... И, да - мислење не менувам за никого од тоа што го имам за него, а однесувањето е резултат на моментален сплет на околности. ДА поентирам - реагирам импулсивно, ама и понатаму стојам на сопствените ставови... А, за таа личност дадов изјава дека веќе „и гола да ми шета низ дома, и од злато да е, па ДУРИ И пиво а моча, јас не би реагирал во нејзино присуство!“ Да не се надмудруваме, јас напишав - примам извинувања, а ако ги нема, такви луѓе не ми требаат во животов... Btw, после мнајнповите мои сознанија ги изменив моите планови за патување накај Охрид и се преориентирав на неколку работни ручека во текот на следната недела на Маврово... [;)]
Thief
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by Thief
Во еден пост ќе ви одговорам на сите, од Стрелец, па надолу: 1.Ацика, мотивот за да ја отворам темава беше една моја информација дека, ете случајно, ќе се погоди во исто време МОЖЕБИ да бидеме во Охрид, дека дошле, а Ники тврдеше дека летово нема да дојде и дека ете, кога и` споменав на шега на една личност да ме пречека, ако доаѓам, таа ми рече дека „ќе ме пречекаат“ (во множина). Во однос на проштавањето и смирувањето - кога ќе дојдам за некој ден дома, ќе ја добиеш целата моја маил преписка со нив, па да видам дали ТИ би бил добар со некој што до вчерата ти се претставувал како другар, а потоа се дрзнал да те понижува и да си тера сеир на твоја сметка... Кога ќе ми се јават и ќе ми се извинат, тогаш јас може да имам муабет со нив! Го знаат мојот телефонски број... 2. Мирсад, јас знам двајца тетовци за кои 90% луѓе велеа дека се идиоти, а со мене се однесуваа сосема блиско, коректно и пристојно... Значи, луѓето ги ценам според нивното однесување кон мене... 3. Секси пупаче, јас моите желби, пубертстски пориви и страсти знам да ги контролирам.. .за разлика од некои! Близнак, безобразен си во последно време! Без женска си, па не си „уедначен“ со хормоите? Ете ти ја Катја, смири малку хормоните![;)]
kolku samo glupo od tebe so si go kazal ova[xx(]
Си знаат на што мислам, нели?! Уште една алка во низата... зарем не? [8D]
Thief
quote:
Originally posted by edo
quote:
Originally posted by Thief
Во еден пост ќе ви одговорам на сите, од Стрелец, па надолу: 1.Ацика, мотивот за да ја отворам темава беше една моја информација дека, ете случајно, ќе се погоди во исто време МОЖЕБИ да бидеме во Охрид, дека дошле, а Ники тврдеше дека летово нема да дојде и дека ете, кога и` споменав на шега на една личност да ме пречека, ако доаѓам, таа ми рече дека „ќе ме пречекаат“ (во множина). Во однос на проштавањето и смирувањето - кога ќе дојдам за некој ден дома, ќе ја добиеш целата моја маил преписка со нив, па да видам дали ТИ би бил добар со некој што до вчерата ти се претставувал како другар, а потоа се дрзнал да те понижува и да си тера сеир на твоја сметка... Кога ќе ми се јават и ќе ми се извинат, тогаш јас може да имам муабет со нив! Го знаат мојот телефонски број... 2. Мирсад, јас знам двајца тетовци за кои 90% луѓе велеа дека се идиоти, а со мене се однесуваа сосема блиско, коректно и пристојно... Значи, луѓето ги ценам според нивното однесување кон мене... 3. Секси пупаче, јас моите желби, пубертстски пориви и страсти знам да ги контролирам.. .за разлика од некои! Близнак, безобразен си во последно време! Без женска си, па не си „уедначен“ со хормоите? Ете ти ја Катја, смири малку хормоните![;)]
so medikamenti peer ili vazelin u ruka[:D][:D][:D]
Знаеме колку си ограничен (да не речам глуп), не мора да докажуваш... ЗНаев дека ти и другарчињата твои нема да ја сфатите поентата... Ај, прочитај го постот од „пупачето“ и мојот одговор едно 20-30 пати, можеби ќе успееш да сфатиш![;)]
edo Thief ti peer pocna i da halucinirash aj ne ti zamervime vo pubertet si:) a za toa glup ....bolje biti glup nego tup:)))
Thief Update: Не се тука... Таму си се, преку барата, а прават некој филм... сега ми се јавија од странски (немакедонски) број и видов колку е саат... а, имам и други информации (и информатори!) јас, не сум дотолку наивен! [:)] Поздрав кога ова ќе го прочитате, не сум до толку наивен!!![:D]
WickeD2 Ej ne mi dirajte pupak da ne vi skrsham rebro[;)][:D]
NaDiCh aj kazi go shto broj na mob bese barem jas sum sestra na nikki go znam brojot mobilen od tuka od au pozdrav viki viki viki*********
bliznak
quote:
Originally posted by Thief
Близнак, безобразен си во последно време! Без женска си, па не си „уедначен“ со хормоите? Ете ти ја Катја, смири малку хормоните![;)]
Znajs da plivash vo dlaboko [?][;)]
a-pin-dim
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
dime so kaza bre?
toa sto procita .... bojle da se udavam vo Ohrid odkolku Natalija da me plukne pred cel narod vo faca :o) ... a bashka ne mi se idit za Leskovac ?
RaGeAnGeL boban stvarno ne znam zaso morash vaka da se ponashash:))))))covece imas 16 god:)))))))opushti se uzivaj i ne se zamaraj...stvarno ne znam so e so tebe dete
deni tif abe ushte ne si se videl so pichicite ? :)))))))
Thief Не сум се видел брат, не ми се оди до Кенгурија за да се видам со нив... Близнак, знам, знам! [:D] Рејџ, за еден месец 17 правам![;)] Наде... +xxx [:D]
mEnEmA Lele nekad ke naucis ti sala... boze gospode!!
Mufla
quote:
Originally posted by Thief
Наде... +xxx [:D]
???
RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by Thief
Не сум се видел брат, не ми се оди до Кенгурија за да се видам со нив... Близнак, знам, знам! [:D] Рејџ, за еден месец 17 правам![;)] Наде... +xxx [:D]
neka ti se mnozat.... se nadevam ke porasnis i ke se smenish:)))))
WickeD2 +xxx ovaj broj od Au are ok si ili ushite te steget[^] a i plus mobilen nema vrska be[V] i next time prashaj teta ona kje ti kaze ne se stidi ne se boj[;)][:D]
Thief Тето, од каде и да е, од Мк милијарда посто не е! Ти текнува?! [;)]
WickeD2 [:)] [:)] [:)] Teknuvalo golemo sum si ja[;)]
Mufla
quote:
Originally posted by Thief
Тето, од каде и да е, од Мк милијарда посто не е! Ти текнува?! [;)]
kako ne...od ohridsko e, od Kosel.
bliznak So toj Kosel tvoj, me potece. Razberi dete, Kosel GO NEMAT POJKE NA ATLAS!
Mufla cek cek, ke vidish pak ke e O. Kosel!!! [:D]
NaDiCh
quote:
Originally posted by Thief
Не сум се видел брат, не ми се оди до Кенгурија за да се видам со нив... Близнак, знам, знам! [:D] Рејџ, за еден месец 17 правам![;)] Наде... +862988120494 [:D]
hahahahhaha mnogu me iznasmea. Koj e poziven za AU be? +862 ? xxx eden (a.k.a. EAzY TARGET ) [:D] xxx ova e dokaz!!![:D][:D] aj mis maj lezbejcina n&n lav ju ...a naj vise lajnushkata (lajno killer) [:X][:X][:X]
Thief Ова се вика xxx... јас ти кажувам од кој број ми свртеа, а да беа во Мк ќе свртеа од +389, така? Може беше повик преку интернет, јас не сакам да се замарам... И, една порака до администраторите: xxx е позитивен атрибут или мислите да реагирате?!
zaljubena vo tebe pa boban mozda ne sme vo mk.. ahaha vidi ziti se kaj sme vidi koja drzava go imat toj poziven +862 [:D][:D][:D][:D]
Thief +86 е Кина... А, вие не сте во Мк, само сте ги наговориле да кажуваат дека сте тука... проверете си, имате „крт“ во вашите редови што ме информира! [:D]
zaljubena vo tebe a ziti se ako ne sme makedonija od kade ti tekna taa ideja deka sme vo Kina? :o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) od xxx manifesto dan ja izvade taa idea a? :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Thief Мнооооогу си xxx и веќе не мислам да ти реплицирам! Последен повик до администраторскиот тим ...
zaljubena vo tebe mmm interesno.. xxx A i site znajme na forumov deka nemat da prestanish da replicirash zasho takov te matnale od mal.. xxx i da sakash nemojsh da prestanish. A za toa "Последен повик до администраторскиот тим .." i jas mozam od prv povik na administratorskiot tim da im kazam deka stavash BROJEVI na FORUM od lichnosti koi se chlenovi na forumov.. ama mene valjda od prv povik kje me poslushaat a ne od posleden! :********* mwah god i love you
Thief На формов ќе престанам да реплицирам само ако продолжите xxx, а тоа не биде санкционирано, а тебе не мислам да ти реплицирам понатаму, освен како сега, ако не се работи за дообјаснување со администраторите... Никаде не прочитав дека тоа е забрането да се ставаат телефонски броеви на форум, а да се навредува ЗНАМ дека е забрането! Сега ја барам истата онаа доследност, која ја имаа пред некој ден (знаат тие на што мислам!). И, се надевам дека за некој ден и сајтот ќе ви биде укинат, според мојата најнова преписка со оние кадешто ви е хостиран...
zaljubena vo tebe a da te prasham nesho.. ti ne go otvori topikov? sho sega fakjash panika? so sega pa nie krivi? ahahhahahahahahaha
zaljubena vo tebe
quote:
Originally posted by Thief
Никаде не прочитав дека тоа е забрането да се ставаат телефонски броеви на форум, а да се навредува ЗНАМ дека е забрането!
Ako nemat kje imat sho se sekirash. Cim mene me suspendiraja zsh stadof broj od Rba zsh pa ti da imash inakvi pravila? :))))))) a?? zarem si cvekje za mirisanje pa da nemaat takvo pravilo i za tebe :)))))))) mwah
Strelec 4000-тиов пост го посветувам на Нате и Боки и истите ги поздравувам со песната ’Смирете си ги нервите да не ве смирам ЈАС’!!!