До следното читање
До следното читање
IntelInsideR И како што вика топиков.Ова не се издржуе више.Интернетов е изгор. Кога ќе го намалат јас ќе бидам пак на форум (и на IRC) Поздрав.....шмрццц[:(]
killerr (IntelR): izvaj moderate be kopito edno cim si na "away".Koj kur te nema? Treba da te barame so borina za eden smrdliv "voice"? ahahahahah I can't tell you why, but I just have to! (do slednoto citanje ke svatish)
edo killerr eden manje za voice a?:)))
killerr uf fala mu na gornion :)
IntelInsideR Арно ама....IntelR го чита ова топиков и си вика само едно (вика на killer): Смени тоа скриптата бе..копито едно[:D]
StormAngel I ovoj reply kosta nisto poveke od 40 denari ili 2 makijata.[:D]