Јавна благодарност
Јавна благодарност
fio
quote:
fio jes da e dobar decko so mene ali mene ne me interesira so ke mu napravi na spaceliliy vo narednite 5 dena so mu se javil na privaten teelofn da e pameten nemase da mu dade telefon nemase da ima problemi i nemase da troshi del od serverot tvoj 4 5kb...
Фала Албине. На добрина со добрина се враќа. Јавно ти благодарам за информацијата која што ја немав бидејќи на неа навистина и се јавија од пошта за да не не вознемирува, но јас не го добив името на сопственикот на телефонот. Фала ти уште еднаш, да си жив и здрав [:)] Ти должам услуга![;)]