Шапе, среќен роденден
Шапе, среќен роденден
Thief 08.08 пред години... Се роди Шапе... Пред малку време, кога го запознав, сфатив, всушност, колку овој ден е значаен! Се родил умен човек, голем другар, „со сите нишани“ (што би рекол еден наш политичар). Да не филозофирам: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН, ДРУЖЕ! Нека ти се исполнат сите желби, а кога ќе дојдам натаму, може и да наместиш нешто, нема да биде лошо! [:D] Бобан
Strelec дете... жив, здрав и среќен!:)
sapeski Најмногу Ви благодарам за искрените честитки, посакувам сите да се радуваме на убави и добри работи, и да си исчекаме за поголеми. Уште еднаш благодарам и Ви посакувам се најдобро. Ваш, Андроник
tincheto Shapkinnnnn :)0 aj neka ti e sreken brdejot i za mene torta da cuvash da mi te aknam ednash :)) i neka ovoj rodenden ti donese se shto ne ti se ispolnilo do sega
kopacot Sreken rodenden druze.....da ti se mnozat godini..vekovi Amin :)) i nek ti jutro mirishe na mene [:D]
orko Srekjen rodenden, da ti se mnozhat godini, se najubo i fala za testojte[;)]
RaGeAnGeL sreken rodenden sonce ....se najubo... da ni si zdrav ziv i sreken ushte mnogu godini....i btw ubo da si pominish persa[:D][:D][:D][:X]
StormAngel sapeski, Sreken ti rodenden bate.Sa najubavo i posakuvam site zelbi sto gi imas da ti se ispolnat.Sakav i licno da ti go cestitam rodendenot,ama toa e toa. Aj se najubavo i bidi sreken.
Causesku Шапески, ти посакувам се најдобро во животот. Да си жив и здрав уште многу години. Поздрав.
a-pin-dim Sreken Rodenden Sapeski!!!
darkjesus i od mene isto tele[:D]
pr1nc ja se izvinuvam sto zakasniv so cestitkite... srekjen rodenden sapeski,golem da rasnis i porasnis.ubo cupe da si fatis.drugo... ne ti treba drugo,cupe spomnav.. Pozdrav.
The_Crow Sreken Rodenden Nema Od Mene Aj PObrzo da UMRES !!! Kanal #Macedonia Ke GORI !!!