Од и за старите добри времиња
Од и за старите добри времиња
Thief Да се потестиме како беше... дури и во деновите кога пишував помалку и не им одговарав на темите, се „кинев“ од смеење на вакви топици, кадешто Фио детаљно изнесуваше туѓи биографии (страна 2, на пример)... Еве еден топик од блиското минато, да видите вие, „новите“[;)]како беше, http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=3419&whichpage=1 Очекувам дека ќе ископате уште подобри, ќе ни ги пастирате линковиуте тука, а потоа ќе го коментираме и ќе се насмее повторно.
TAJCI74 Na pvata strana The`bItCh opasna e :)))))))) A na drugava stranica Strelec se iznenadiv ahahahaha opasen si nema sto:))))))))
Whitebaby I don't think so. [:D]
a-pin-dim vija da ne pocnafte da pisite nekoja kniga za Struskite Veceri :o)
a-pin-dim e dark i jas se pituvam zosto bash mene me gibat .... ima nesto ovdeka ..... a da ti kazam ne treba ni najmalku da se sekirash so sakat neka pravat i besto ostanuvam covek sto site go nejkat :O)
TAJCI74
quote:
Originally posted by a-pin-dim
e dark i jas se pituvam zosto bash mene me gibat .... ima nesto ovdeka ..... a da ti kazam ne treba ni najmalku da se sekirash so sakat neka pravat i besto ostanuvam covek sto site go nejkat :O)
Aj te molam nemoj taka ,sepak ima nekoj sto te saka[:)]
Thief Да продолжиме со циклусов... Еве една „врло веома интересантна“ тема! http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4150&whichpage=1 А, на [url="http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4150&whichpage=12"]OВАА[/url] страна има една интересна дискусија меѓу чичо Ацо и чичи слаша, сум замалел од смеење, сам к`о будала у 5 сабајле кај мене у соба... Мора да прочитате! [:D]
deni daj iskkopajte IntelInsider versus opovi i Tacka protiv kickol temata mislam oti bese idiotizam kickol kopaci pazi nekoe strujno kolo da ne zakacite
a-pin-dim
quote:
Originally posted by Strelec
Не си фер и објективен... го цитираш другар ти fio, а постот од Диме (на истиот тој топик) е многу подобар и поинтересен!:)
quote:
Originally posted by a-pin-dim
vaka da vi kazam s e do mene..........ja sfetle ko ja zapoznav bese mnogu simpaticna devojka visocka malku i tn. .... a cela afto biografija ako pise ona samata aftobiogravija.......ispostiv nesto duri treba da kazam deka i dobro se ponasuva so sekoj ...

ne me mesaj mene so nekoj drug !!
mEnEmA ehehehehehehhehehehheheh
Thief Малку да ви ја доловам атмосферата:
quote:
Originally posted by Fio
quote:
Originally posted by dimkoska
Od gornive glasanja, izgleda deka Sfetle e najdobra operatorka. Moze li kratka biografija, koja e Sfetle, za neupatenite, kako mene?
Сфетле, во реалниот живот Станислава од Сарамзалино, високо интелегентна девојка со афинитети кон јавањето, трикратен шампион во бивша Југославија во трки со коњи (она беше џокејот) со препреки, во слободно време инструктор по параглајдерство, втори дан - црн појас карате, сака црни момци со плави очи, пропорции не ти кажувам, ке треба сам да се увериш. Јас на пример ја обожавам Сфетле во летно време[;)], па ти свати си[:)]
Strelec Не си фер и објективен... го цитираш другар ти fio, а постот од Диме (на истиот тој топик) е многу подобар и поинтересен!:)
quote:
Originally posted by a-pin-dim
vaka da vi kazam s e do mene..........ja sfetle ko ja zapoznav bese mnogu simpaticna devojka visocka malku i tn. .... a cela afto biografija ako pise ona samata aftobiogravija.......ispostiv nesto duri treba da kazam deka i dobro se ponasuva so sekoj ...
TAJCI74 jas sum za postot na dime (cool )znae so da rece i na mesto da e[:)]
sfetle i kaj go najde bas za mene[:D]
a-pin-dim
quote:
Originally posted by sfetle
i kaj go najde bas za mene[:D]
mi kazaa deka sakale malku da te posetat na starite dobri vreminja :o)
darkjesus e vo posledno vreme i jas pocnav da se prashuvam kako ste se fatile site za dimeta:) pa dobro de deteto losho se izrazuva.. ili da bidam potocen vie sekogas pogreshno gi citate recenicite.. pa "krenete" se malce na negovo nivou i ke svatite do TACKA sto ustvari saka da kazi coekot:)
a-pin-dim
quote:
Originally posted by TAJCI74
quote:
Originally posted by a-pin-dim
e dark i jas se pituvam zosto bash mene me gibat .... ima nesto ovdeka ..... a da ti kazam ne treba ni najmalku da se sekirash so sakat neka pravat i besto ostanuvam covek sto site go nejkat :O)
Aj te molam nemoj taka ,sepak ima nekoj sto te saka[:)]
izvini DADO zaboraviv na tebe :o)
Thief Антологиски пул од ризницата на најголемиот „вол“ (copyright by OooOo [;)]) на југословенсите народи и народности - мицко! [:D] http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5501&whichpage=1
Strelec Нема врска тоа од интересен топик... е ОВА се вика топик: (од ланска година) http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4454
Thief Кој од овие два повеќе ти се допаѓа: [url="http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5440&whichpage=1"]ОВОЈ[/url] или [url="http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5013&whichpage=1"]ОВОЈ[/url]
Whitebaby
quote:
Originally posted by Strelec е ОВА се вика топик: (од ланска година) http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4454
Ostana neodgovoreno prashanjeto: "Shto se sluchi so sneshkoto na Strelec i OooOo?"
Strelec Одговорот се крие на втората страница од истиот топик (пост бр. 7)...!:)
Thief http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=3401&whichpage=1 Времето кога некои си имаа ептен „на-ти-го, дај-ми-го“! [:D] (Ќе се препознаат... [;)].)
Thief Кога веќе ништо не коментирате за претходниот топик (можеви не го виделе „вистинските“), одиме на нов - http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=2805 Фио, I want you! [;)]
Thief Идемо даље за исте паре... кој ова не го видел, џабе иде на мИРЦ и на форум! [:D] http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=3524
Causesku
quote:
Originally posted by Strelec
Нема врска тоа од интересен топик... е ОВА се вика топик: (од ланска година) http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4454
Ех, беа тоа времиња [:)] Дефинитивно најдобар топик што јас го знам од форумов. Браво дечки [:)]
StormAngel http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5732 http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5789 http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5830 http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5636 http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5574 http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5546 Nekolku od moite najomileni topici,ke ima i prodolzenija:)))))
StormAngel http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5474 http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5374 http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5348 http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5346 http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5294 http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5223