Интересна појава
Интересна појава
IntelInsideR "Дакле" има една интересна појава каде што лицето,креатурата,имбецилот или така наречениот оп killerr ми го банира nicko-от. Барам од модераторот на форумов да му го симне acc. затоа што никогаш не е присутен на каналот и башка е шиптар. Второ,ако веќе некој ме банира од форум нека ме банира главниот (тм) а не некоја безвредна лишка како killerr. Апелирам до BorisVM лично да се заложи #macedonia да не биде веќе стерилен канал (благодарение на креатурите и исфрустрирани личности како што е killerr) Фактички кој е killerr?Што е killerrrrrrrr?За што служи тој на каналот? Ајде killerr,да те слушнам? Ili sakas na latinica da ti pisuvam? Tolku si isfrustriran sto grabna i od forum me banira. Арно ама (предпоставувам) ОоОоО ми го изваде банот. Дали ти,ој говедо едно,свињо една,знаеш што е форум? Та нели јас и поувредливи постови лично сум му постирал на BorisVM-a па тој имаше големина да не ме банира од форум а ти ....ништожно животно ме банираше.За шо? Да ми покажеш големина? Па нема од шиптар големина. ПОвели и банирај ме од форум пак.Не сваќаш ти што е форум чедо мое.Голтни кнедла и читај....па после постирај ми. Порака до Boris. Ако веќе ме банирате од форум имајте сила и образложете А не....како некои п***ки под кошуи да се криете. killerr na tebe e red. P.S Форум брате....форум. Дали капираш што е форум?
pajak /me is Imortal_.....popvtorno na forumite po moja zelba.....ti veruvam spacelily i izvini za se.znam sho e pricinata...ne se grizi rage ke si sredam jas sam
SpaceLily E vaka e vekje poarno.Se prifakjat izvinuvanjeto!
pajak ok....uzivaj si
pandora napafkin-hehehhe eve zs ne znae so zbori
pajak maki ke ti skrshum koski taka mi si blisko
pandora maki-tuka ne.Za tebe tuka dada Makedonce
SpaceLily darkjesus,spacelily,univerzum,bliznak i Bukli Sokak. Ivana mislam sve ke ti e jasno:)
Imortal_ spacelily kucko ako samo zaradi tebe me baniraa od forumite ili zaradi toa sho mislat deka sum duplikat ic kur ne me boli.jas reshiv da me ima na forumite i ke me ima A toj sho ima maka od mene bez razlika dali si ti ili nekoj drug na pvt tuka ili na irc neka me najde
SpaceLily Abe ti bolen si ili mene ovde nesho ne mi e jasno? Pojma neam ni deka te banirale nit pak imam maka od tebe Volu eden skopen.Aj teraj gojdata i ne me zamaraj
RaGeAnGeL tanja znam....jasno mi e mi kazaja [:D][:D][:D]imortal....so maka imas ti?
SpaceLily Ushte ne mu e dojdena makata sestro:)
RaGeAnGeL ke go umrish ti coekov
SpaceLily aj proshetajte po forumov malce
IntelInsideR Форумов губи на смисла ако нема идиоти како Тинчето!
SpaceLily ti da cutish
tincheto interinsider ushe eden zbor protiv killerr ima da dobijash ban u zivo da znajsh jas ne vidof vo nieden post deka se IZVINUVAS!!! ima odma da se IZVINISH inace jas ke se zalozam nikogash ban da ne ti se trgni ako ne se izvinish javno i na kill ako treba ke mu gi bacish i corapine:)) RAZBRA IZVINI SE!!!
a-pin-dim
quote:
Originally posted by tincheto
interinsider ushe eden zbor protiv killerr ima da dobijash ban u zivo da znajsh jas ne vidof vo nieden post deka se IZVINUVAS!!! ima odma da se IZVINISH inace jas ke se zalozam nikogash ban da ne ti se trgni ako ne se izvinish javno i na kill ako treba ke mu gi bacish i corapine:)) RAZBRA IZVINI SE!!!
mome ubavo ti nemas pravo na glas :o) i nesi ti taa so treba da kazes so treba toj da pravi daj molimte :o) eptem se nasmejaf i toa slatko :o))
BorisVM Intel, shto da proveram koga se mi e poznato. Na IRC za da imash kompakten kanal najmnogu 50 korisnici e gorniot limit. Na #macedonia ti e poznato. Taka da zagubena bitka se vodi od pochetok.
a-pin-dim
quote:
Originally posted by BorisVM
Intel, shto da proveram koga se mi e poznato. Na IRC za da imash kompakten kanal najmnogu 50 korisnici e gorniot limit. Na #macedonia ti e poznato. Taka da zagubena bitka se vodi od pochetok.
Sve e badijala bojle da nemas kanal ... glavata nema da te boli !!
a-pin-dim
quote:
Originally posted by HaCkEr`
Abe.. ne e Killerr Shiptar be.. on ti e.. Rchpal[:D] ili potocno Mesopotamec.. [:p]so poteklo od Indonezija..[:p] so potocno ziveenje vo Tanzanija i Bangladesh od vreme na vreme, zavisi od klimatskite uslovi[:D][:D][:)][:p]
ovaa od iskustvo go zboruvash ili :o)
killerr cmokche[^]
mafisKumA IntelInsideR ako imas problem so killerr to je ok razbiram ama neje ubo da se pisuva so ponizuvajne so primer zboroj shiptar. Razbriam deka vo moment ko ke je cojek naljuten ke upotrebi zboroj ko idiot ili budala ..... ama neje ubo da se vrejga od cojek nacialnosti ili riligija. Jas nebi sakala a i sum sigurna ni ti ni nikoj drug nebi sakal nekoj da mu uvrejga nacialnost ili riligija Pozdrav and take care
BorisVM Intel, ne da si me nasmeal, sum padnal od smeenje. Postov treba pod humor da bide. Samo mala greshka imash, kill ne e toa ti shto vikash deka e. :) Killerr nema smisla, trgnete mu gi banovite ako vece gi ima. Ako za nishto drugo, barem forumot a bogami i kanalot e dosta pointeresen.
killerr sve e cisto moze da poveli [:p][^]
IntelInsideR Ве сакам сите [:D]
IntelInsideR Моето мислење дека killerr е шиптар го базирав врз основа на една моја преписка меѓу мене и него на IRC,меѓутоа тоа е history и нема врска сега. Тебе чедо Борисе можеби ти е смешно ама каналот тоне надолу.Провери си и самиот. P.S killerr и јас тебе те сакам многу ама ова со мирцов и форумов не е ништо лично. Само малце си гомнар ама нема везе [:D] И извај ми бан од никот,глупо делуваш.
IntelInsideR
quote:
Originally posted by tincheto
interinsider ushe eden zbor protiv killerr ima da dobijash ban u zivo da znajsh jas ne vidof vo nieden post deka se IZVINUVAS!!! ima odma da se IZVINISH inace jas ke se zalozam nikogash ban da ne ti se trgni ako ne se izvinish javno i na kill ako treba ke mu gi bacish i corapine:)) RAZBRA IZVINI SE!!!
1.Дали да те сватам сериозно? 2.Дали ти си нормална(нормален)? 3.Дали ти навистина мислиш дека ќе видиш во некој пост дека ЈАС IntelR се извинувам на оператор на #macedonia? 4.Колку се ложиш ти? (....inace jas ke se zalozam nikogash ban da ne ti se trgni.... ) 5.Дали ти си свесна дека ЈАС,5 (пет) пари не давам за тоа што си го пишала? 6.Имаш кирилица на компјутерот? 7.Писмена си? 8.Женска за "озбилно" си му на killerr? 9.Култура....имаш? 10....... е да....доста е со набројување [:D] Значи (ова важи и за тинчето и за сите),јас ако сакам да се извинам на некој ќе го сторам тоа лично на IRC а не овде. Порака до Борис Знам,а и ти знаеш,дека ти си слабо присутен на каналот.Овој канал чиј газда си ти,треба да служи како мост ( не е излитена фраза) меѓу луѓето (македонците) низ цел свет. Млаки оператори не требаат на канал.Оператор кој ја банира цела Канада или Германија или е мрза или е ненормален. Зошто ќе прашаш? Како да и објаснам на другарка ми од Германија зошто е банирана на каналот? Или на братучед ми од Аустралија? Флодирале? DCC? Ма дај! Очигледно дека ти не даваш пет пари за каналот.Дали мене сте ме банирале или не е малку битно,ќе сменам ницк,конекција или identd и ќе влезам на #macedonia. Потрудете се малку,и ти и оповите!Повеќе денови се од колбаси.
albo75
quote:
Originally posted by IntelInsideR
quote:
Originally posted by tincheto
interinsider ushe eden zbor protiv killerr ima da dobijash ban u zivo da znajsh jas ne vidof vo nieden post deka se IZVINUVAS!!! ima odma da se IZVINISH inace jas ke se zalozam nikogash ban da ne ti se trgni ako ne se izvinish javno i na kill ako treba ke mu gi bacish i corapine:)) RAZBRA IZVINI SE!!!
1.Дали да те сватам сериозно? 2.Дали ти си нормална(нормален)? 3.Дали ти навистина мислиш дека ќе видиш во некој пост дека ЈАС IntelR се извинувам на оператор на #macedonia? 4.Колку се ложиш ти? (....inace jas ke se zalozam nikogash ban da ne ti se trgni.... ) 5.Дали ти си свесна дека ЈАС,5 (пет) пари не давам за тоа што си го пишала? 6.Имаш кирилица на компјутерот? 7.Писмена си? 8.Женска за "озбилно" си му на killerr? 9.Култура....имаш? 10....... е да....доста е со набројување [:D] Значи (ова важи и за тинчето и за сите),јас ако сакам да се извинам на некој ќе го сторам тоа лично на IRC а не овде. Порака до Борис Знам,а и ти знаеш,дека ти си слабо присутен на каналот.Овој канал чиј газда си ти,треба да служи како мост ( не е излитена фраза) меѓу луѓето (македонците) низ цел свет. Млаки оператори не требаат на канал.Оператор кој ја банира цела Канада или Германија или е мрза или е ненормален. Зошто ќе прашаш? Како да и објаснам на другарка ми од Германија зошто е банирана на каналот? Или на братучед ми од Аустралија? Флодирале? DCC? Ма дај! Очигледно дека ти не даваш пет пари за каналот.Дали мене сте ме банирале или не е малку битно,ќе сменам ницк,конекција или identd и ќе влезам на #macedonia. Потрудете се малку,и ти и оповите!Повеќе денови се од колбаси.
LOL
VirtuoS ece nesto po interesno pozdrav
tincheto имбецилот или така наречениот оп killerr и башка е шиптар. Дали ти,ој говедо едно,свињо една,знаеш што е форум? ova se delovi shto ti gi imashe napishano treba malku da se zaprashash dali lici covek toa da go zboruva :)) kako prvo a ne nekoj ko tebe kako prvo ne lici toa da go recish a kako vtoro mojsh uctivo da prashash a ne se sekiraj za mene ti jas se gubam od forum zaminuvam mozda ke ve citam ne velam ne ali deka ke vi vratam ne mi se veruva na nekogo :)) sega dojdof na forum zahso mi kazaaa deka si imal nesho napishano za mene... e taka da znajsh dete:)) ne cini da mrazish nekogo :)0 i ubavo e da se izvinish(i svajkaj shala) sepak :))
a-pin-dim
quote:
Originally posted by tincheto
имбецилот или така наречениот оп killerr и башка е шиптар. Дали ти,ој говедо едно,свињо една,знаеш што е форум? ova se delovi shto ti gi imashe napishano treba malku da se zaprashash dali lici covek toa da go zboruva :)) kako prvo a ne nekoj ko tebe kako prvo ne lici toa da go recish a kako vtoro mojsh uctivo da prashash a ne se sekiraj za mene ti jas se gubam od forum zaminuvam mozda ke ve citam ne velam ne ali deka ke vi vratam ne mi se veruva na nekogo :)) sega dojdof na forum zahso mi kazaaa deka si imal nesho napishano za mene... e taka da znajsh dete:)) ne cini da mrazish nekogo :)0 i ubavo e da se izvinish(i svajkaj shala) sepak :))
izvini dete ... :o) od kaj go nauci ovaa ziti mene :o)
NARCIS` :))
ikooo
quote:
Originally posted by IntelInsideR
Форумов губи на смисла ако нема идиоти како Тинчето!
Za tebe ima li nekoj pameten na forumot [?]
tincheto ej toj ne rece deka ima glupi deka ima idioti jas si priznavam deka sum idiot:)) i se gubi smisla bez mene!!!
ikooo
quote:
Originally posted by IntelInsideR
идиоти како Тинчето!
:))
spiralian a be intel deka ti isprovociran od killerr te svakam ali ti preminuvash sekakvi granici sto ima vrska dali on e albnaec ili e od taliban mesas babi i zabi a patem dobar del od makedonskite @ se od druga nacija
SpaceLily Intel... vaka sea... da ti kazam so prviot post sho si go pishal si padnal tolku mnogu nisko pa to opis nemat.Ne e okej da pishis onakvi raboti za lugje sho voopsto ne gi poznavash a bashka Ban na mirc i ne e nekoja tolku tragicna rabota za da go pishis ona sho si go pishal a nastrana to sho voopsto ne go poznavash coekot koj e sho e i kakov e.Mozese na podrug nacin da pristapish za da ti istaet ban a ne da vregjash.Yes da odnosive so kill mi se za nigde :)ama for the old times me pogodi ona sho si go napishal.Sram da ti e.
Thief Само што сакав да прокоментирам дека Тања му се удвара на Килл, за овој да и` „прости“ ! [:D] Инаку, Интеле, малку си ја претерал работава, иако на моменти сум имал симпатии кон тебе, зашто знаеш максимално иронично, зајадливо и безобразно да напишеш нешто, па и да ми бидеш симпатичен заради тоа... Само, овде си ја претерал... Ептен! Ај, корегирај постот, бргу!
SpaceLily Nck Thief greshka si voopsto ne se udvaram ona pogorenavedenono ne beshe nekoja zaebancija tuku bese vregjanje...a posho go znam tvoeto mislenje za kill znam i deka ti se napolna srceto ko go citashe postot. Btw sakash pak da gi rasipime odnosive?
a-pin-dim
quote:
Originally posted by SpaceLily
Nck Thief greshka si voopsto ne se udvaram ona pogorenavedenono ne beshe nekoja zaebancija tuku bese vregjanje...a posho go znam tvoeto mislenje za kill znam i deka ti se napolna srceto ko go citashe postot. Btw sakash pak da gi rasipime odnosive?
nemoj Tanje samo toa ne Boban poslem ke me krvit mene ... deka sum jas kriv za sve ziti mene ne gi rasipuvaj :o)
SpaceLily Dime ti ziv si uste?
RaGeAnGeL kak ne ve mrzit[:D][:D][:D][:D]bobane....dali ti toa neso go branis killerr??[:D][:D][:D]dime dishi dlaboko odma[:D][:D][:D][;)]
spiralian intel mislam deka fer i korektno e da mu se izvinish na killerr
Thief
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
kak ne ve mrzit[:D][:D][:D][:D]bobane....dali ti toa neso go branis killerr??[:D][:D][:D]dime dishi dlaboko odma[:D][:D][:D][;)]
Да! Криво ви е?! [8D]
RaGeAnGeL ih....samo ti lizi malo[:D][:D][:D][:D]ko lesi normalno[:D][:D]
Thief А, бе, видете, кога е во право човекот - во право е, кога греши - греши! Во случајов, Интел претерал, тоа е факт. Јас само ги констатирам фактите... Демек, реален сум, а не ме води некаква омраза кон некого. И, нормално, успеав да го запознаам (донекаде) Килл и во друго светло... Да ти ги отворам очите: Јас немам потреба никому да се лижам! П.С. Ако видам уште еден пост како оние погоре... си знаете самите!
a-pin-dim
quote:
Originally posted by Thief
А, бе, видете, кога е во право човекот - во право е, кога греши - греши! Во случајов, Интел претерал, тоа е факт. Јас само ги констатирам фактите... Демек, реален сум, а не ме води некаква омраза кон некого. И, нормално, успеав да го запознаам (донекаде) Килл и во друго светло... Да ти ги отворам очите: Јас немам потреба никому да се лижам!
ovdeka si vo pravo ... sepak ti ne ziveesh za nif !!!
RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by Thief
А, бе, видете, кога е во право човекот - во право е, кога греши - греши! Во случајов, Интел претерал, тоа е факт. Јас само ги констатирам фактите... Демек, реален сум, а не ме води некаква омраза кон некого. И, нормално, успеав да го запознаам (донекаде) Килл и во друго светло... Да ти ги отворам очите: Јас немам потреба никому да се лижам!
je je je ......jas go znam ubo i ushte mislam deka e kreten[:D][:D][:D]
spiralian kakov si e takov si e za nego si e
SpaceLily A da si mi ziv
spiralian zatoa sto sekoj zivee so svoja koza a ne vo ocite na drugite
HaCkEr` Abe.. ne e Killerr Shiptar be.. on ti e.. Rchpal[:D] ili potocno Mesopotamec.. [:p]so poteklo od Indonezija..[:p] so potocno ziveenje vo Tanzanija i Bangladesh od vreme na vreme, zavisi od klimatskite uslovi[:D][:D][:)][:p]
mEnEmA Pa kako moze hacker da kaze neso od iskustvo za zivealisteto na drug.. ubavo mu kazaa da kuti.. ne mu bese na mesto prasanjeto ili recenicata za sto i da si ja smeta :) :))))) rage mor.. te nemam cmoknato od damna me zaborai :( :** :)))))
bliznak tuf tuf tie kutrite, ne bile kisnati od davno. ko ke vi recha da sejte pod kapajca vie ne razbirate. tamu ke nakisnite cicki edni :) *
RaGeAnGeL looooooooooooooooool pak imas pusheno od ona migareno a?[;)][:D][:D][:D]maco mwahhhhhhhhhhhhhhhhhh
riki kako im go tupna :)
SpaceLily e ne ke mu se mislam:)
pr1nc kikiriki da jajte site. me mrzi vise da ve citam.