Дозволено ли е ова?:)
Дозволено ли е ова?:)
Strelec Неофицијална АНТИ fan страна на Марјан Стојановски Што ли толку му згрешил Марјан на авторот на оваа страница?:))) http://marjanstojanovski.cjb.net/
OooOo a koj e ustvari marjan stojanovski?
Strelec Македонски поп пеач...:) инаку сограѓанин и школски другар на Тоше национале!:) еве читај [url="http://www.tugjinojabano.com/amanbe_dabe.asp"]ОВДЕ[/url] за најновиот успех на Марјан!
Thunder from down under ovaj ne e peeshe taja pesnata " moeto pismo tvoja biblija" so taja malata adrijana ?
Strelec ’Твоето писмо, моја библија’ беше во соло изведба на Андријана Јаневска, а со Марјан Стојановски имаа друга песна, со сличен наслов... Мислам дека беше ’Твојата адреса е љубов’!
Thief „Љубов ти е адреса“... прва награда на Макфест пред... хмм.. неколку години. Беше во патетичен стил, нешто како: „Имееее ти е судбина, љубооов, ти е адреса...“. Инаку, дечкото е мнооогу добар по душа... ептен другарче е. Не го знам лично, ама мои блиски ептен добро се знаат со него.
sapeski Излеа не е толку фин како што го опиша.
a-pin-dim Во оваа проста земја наречена МАКЕДОНИЈА све е можно Стрелец !!!