Javna ispoved
Javna ispoved
Barneys Ja znajte ona narodnana SHO TREZEN MISLIT, PIJAN KAZVIT.[8D] Pa deka sum sega kamen pijan da mu kazam na ona tetovcanceto deka mu se izvinvam za site gluposti sho dosega sum gi pravel kaj sho sum go zaebaval a ustvari mnogu go sakam. Pa ako sakat, samo nek kazit i jas odma ke mu dam access. Neka birat 100 ili 450 ili kolku sakat.[;)][:p] Thief izvini i za ona portokalovo sho pisev togas. TE SAKAM.[:X][:X][:X]
dzadzev Поштено ...
sapeski Бобан, секој заслужува втора шанса. Па дури и kiIIerr. [:D]
Strelec kill... немам што да ти кажам во врска со ова, освен едно големо БРАВО!!! Браво за твојата искреност, браво за твојата храброст и браво за топлината што ја искажуваш со твојот пост!
OooOo Koj te zaeba da piesh be?? c c c c cc ah da mi e da znam samo [;)]
Thunder from down under hehehe, bravo be hekerishta ,opasni ste [:)]
sapeski
quote:
Originally posted by OooOo
Koj te zaeba da piesh be?? c c c c cc ah da mi e da znam samo [;)]
Како беше она, забрањено воче је најслаџе? [:p]
a-pin-dim :o) jas znam koj e kriv :o) sakate da vidite :o)
Thief KiIIerr, откако почнавме повеќе да комуницираме меѓусебе, на многумина им бев кажал дека можеби сум погрешил во врска со тебе. Сепак, не си таков каков што се претставуваше дека си. Ако ова е искрено што го пиша, тогаш еве искреност и од мене: на моменти си забавна и интересна личност која заслужува внимание и да се одвои гооолем дел од времето за комуникација со тебе. И ти извини, ако во моментите на карање некогаш сум претерал со мојата нервоза и сум те навредил. Се надевам дека во иднина ќе имаме коректен, па можеби дури и другарски однос. Со почит, Бобан П.С. Овој пост ќе важеше, да беше она погоре навистина пишано од killerr [;)] Ацо, не е интересно, за малку и ќе поверував дури!
OooOo A da se izljubevte?
Thief A, ре... кога веќе се заебаваат они и јас да се позаебавам! [:D] Гледаш дека не му се црвени на овој ѕвездичките... плус, ИИ е не е ЛЛ во никот... [:)] Ова како појаснување за тие што помислија дека стварно киллерр мене ми пишува нешто! [;)]
Strelec
quote:
Originally posted by Thief
Гледаш дека не му се црвени на овој ѕвездичките... плус, ИИ е не е ЛЛ во никот... [:)]
Касно Јанко стиже на Косово!:)))
quote:
Originally posted by Thief
Ова како појаснување за тие што помислија...
Меѓу кои и Бобан!:)))
Thief Во ниту еден момент, но убаво што се пошегува на начин кој.. .хм... по мене не е соодветен за да му го кажам на Албин она што навистина му го мислам! Го видов и в друго светло човекот... Повели сега, пиши нешто за именката dudla, -ae, која кога јас ја употребувам е навреда, а ти - само шега! [:D]
Strelec
quote:
Originally posted by Thief
Повели сега, пиши нешто за именката dudla, -ae, која кога јас ја употребувам е навреда, а ти - само шега! [:D]
Ај да ти одговорам, за атер на јубилејот (десет пати поставено едно исто прашање)!:) Се’ е момче до мотивот! Ако имаш мотив да се пошегуваш со именката dudla, -ae, тогаш е ОК... ако имаш мотив некого да навредиш со именката dudla, -ae, тогаш не е ОК! И нели мислиш дека беше доволно дискусија на таа тема? Дури и премногу?:)
HaCkEr` Au... Killerr stanal peder:) e ova ne go ochekuev:) a na thief od dudlanjeto mu e stanato profesionalna deformacija Love ya both[:D][:D][:D][:p]
Thief Ацика, можеше поубедлив, дури, јузер да направиш! еве ти еден мал хинт (ова ми е останато од ајвараовското време) - сите букви нека бидат на латиница, идентични како оние од killerr, ама „е“ стави го кирилица! Форумот ќе ти дозволи регистрација како различен јузер, а ќе изгледа идентично како овој од killerr! [;)] Килл, дај 100, многу ќе ми биде 450! [:D]
killerr znam deka me sakash i se sramish da priznajs javno...
quote:
Originally posted by Thief
KiIIerr, откако почнавме повеќе да комуницираме меѓусебе, на многумина им бев кажал дека можеби сум погрешил во врска со тебе. Сепак, не си таков каков што се претставуваше дека си. Ако ова е искрено што го пиша, тогаш еве искреност и од мене: на моменти си забавна и интересна личност која заслужува внимание и да се одвои гооолем дел од времето за комуникација со тебе. И ти извини, ако во моментите на карање некогаш сум претерал со мојата нервоза и сум те навредил. Се надевам дека во иднина ќе имаме коректен, па можеби дури и другарски однос. Со почит, Бобан П.С. Овој пост ќе важеше, да беше она погоре навистина пишано од killerr [;)] Ацо, не е интересно, за малку и ќе поверував дури!
c0nGuR Ovdeka izgleda nekoj e stvarno bolnoumen u glaata, ama koj[?][:)]
killerr zasho ti za zdrav se racunash[?]
quote:
Originally posted by c0nGuR
Ovdeka izgleda nekoj e stvarno bolnoumen u glaata, ama koj[?][:)]
Thief Killerr, ме сакаш?!
fio Епа Администратор е момакот, дури и бројот на постови си го качил :_))) ЗЛОУПОТРЕБА!!! :-))))
Thief A, бе, со сите нишани го направил... Злоупотреба, пар екселанс! [:D] Само, уште да му текнела мојата финта со кирилица - латиница микс и можда и ќе „налетавме“![:D]
Strelec
quote:
Originally posted by Thief
...и можда и ќе „налетавме“![:D]
Абе доста глумиш!:) Ептен убаво ’налета’!:))) Те следевме вчера како реагираше, а потоа кога свати за што се работи, му се врати на својот пост и со П.С., допиша дека демек тоа што си го напишал ќе важеше ако вака, или ако онака!:) Него тоа и не е најважно. Најважно е тоа што со killerr се сакате! Тоа е најголема придобивка од оваа ’злоупотреба’!:)
sapeski
quote:
Originally posted by Strelec Абе доста глумиш!:) Ептен убаво ’налета’!:)))
Гарант и пораката моја на мобилен го запалила. [:D]
Strelec хахахха!:))) Шапе, иако killerr имаше илјада пати поголема причина од Бобан за да реагира и да се лути, ама имаше доблест човекот да ми пише ПП дека јако сме смислиле тоа, а Бобан се ’потепа’ да убедува јавност овде дека не наседнал!:) А не е свесен дека така уште повеќе во дупка паѓа!:)))
a-pin-dim
quote:
Originally posted by Strelec
хахахха!:))) Шапе, иако killerr имаше илјада пати поголема причина од Бобан за да реагира и да се лути, ама имаше доблест човекот да ми пише ПП дека јако сме смислиле тоа, а Бобан се ’потепа’ да убедува јавност овде дека не наседнал!:) А не е свесен дека така уште повеќе во дупка паѓа!:)))
sakas da kazesh jama :o)
killerr AH LJUBAF [img]http://cocktails.about.com/library/pcard/iluvu.gif[/img] my baby thief Sometimes we like it up and down and sometimes we like it back and forth and it only takes about two minutes to do, but it feels great so maybe you should go brush your teeth too. .
a-pin-dim hihihihihihi killerr ne si tacen brat :o) eptem me nasmeja :o)
Thief Туку, што бидна со ацесот сега?! Од стотче ќе почнам!? [:D][:D][:D]
Strelec Не мешај сега и ти љубов и бизнис!:)))
a-pin-dim
quote:
Originally posted by Strelec
Не мешај сега и ти љубов и бизнис!:)))
mora Strelec :o) od koga ke se pomeshat stanuva pratenik :o)