Музичке, најдрага, среќен роденден
Музичке, најдрага, среќен роденден
Thief 11.09... Најдрага Мими, никој не може да ти даде поубав подарок од оној што ти го даде Бин Ладен пред неколку години, но... [8D] Колку и да ќе звучи лигаво, јас во тебе пронајдов голем човек, незаменлив другар и, на моменти, постара сестричка. Така и те сакам, онака, искрено, најдругарски... Ретки се луѓето како тебе... уште поретки оние со кои имам ваков однос. Затоа, денот кога тебе ти е роденден, мене ми е личен празник! ДА не беше тој ден, немаше да запознаам едно вакво прекрасно суштество со кое може да се сподели се`, од кое може да се добие совет, поука, заштита, поддршка, другарување... Мими, среќен нека ти е роденденот, до „сто и една и назад“... Жал ми е што не можам да те гушнам и бакнам и така да ти го честитам роденденов, но... Еве, еден виртуелен бакнеж - [:X]
StormAngel melpomena, Sreken ti rodenden i se najubavo.Mir i sreka vo vasata familija.Gospod neka ti dade se sto ke posakas,pa i neka ve blagoslovi so uste edno dete sea,masko da e.[:)] Uste 100 godini da si zivees,srekna i vesela. Se najubavo i cestitki do tebe
sfetle posle ovie dve poraki neznam uste sto bi mozela da ti posakam,osven se najubavo:) srekjen rodenden[:X]
c0nGuR [img]http://ecards.mt.net.mk/Karticki/rod5.gif[/img]
sapeski Среќен роденден и ти посакувам се најубаво. Благодарам за се, Андроник [:I]
a-pin-dim Sreken rodenden TETO ... da mi ziveesh uste 101 godina !!!
aNihuNNy Happy Birthday!
Thief Заборавив да напоменам колку ти е убав хороскопскиот знак... [:D]
TAJCI74 [img]http://img.123greetings.com/eventsnew/birth_wishes/1008-001-128-1060.gif[/img]
melpomena Blagodaram na site. Da ste zhivi i zdravi i vie ushte 100 godini pa da slavime zaedno. Thief... [:I]
OooOo srekjen rodenden