Поздрав
Поздрав
Homer MakeDonski Почитувани веб-мајстори почитувани сопственици и членови на овој прекрасен форум Од најубавото место на светот ,чест ми е да ви се јавам и да ви напишам Поздрав од Дома Поздрав од Македонија
filozofka dobre dojde i od mene:)ubav provod tuka:)
StormAngel Dobro ni dojde.[;)]
Homer MakeDonski Во уште подобро ве нашол,Ангеле Полека се наоѓа малку појче слободно време и за нови и за продолжување на започнатите дискусии, се читаме ,се допишуваме [:)]
Thief Добредојде дома и да си поминеш прекрасно мигови, какви што само тука можат да се поминат! Што повеќе за арно и за убаво да се читаме. Срдечни поздрави,
NARCIS` Dobre dojde Homere.
sfetle Welcome ..vo Prilep chinam?:)O
dejan dobro dojde:) ama sum ti ljubomoren sega homer! pominuvaj ubavo! i ako imas slikichki, pokazi gi tuka:)
bliznak Dobro ni dojde Homer, sedi , odmorise... Sho ke se napiesh?