’Таквото’ под никот
’Таквото’ под никот
n/a Зошчо некој го сменил (јас претпоставувам зошто е но сакам да чујам од тој шо го преправил), дали на сите им прајте вака и дали може ние да си бираме шо ќе пишува кога коа веќе се менува.

Нели немаше лепење етикети А?

Не дека ми смета ова, интересантно е али... треба да има ред у оваа држава, нали.

Divider The Crow ima najdobro onakvo pod nickot!
n/a Многу прашања... и исто толку одговори - Без некоја посебна причина! Мора да има причина НО како и да е. - Не! ... оооок - Зависи за кого се работи... Обично на најактивните форумџии им се дозволува да си изберат title! [:I][:D] - Title се викало ’таквото’[B)] - Ова не е етикета, туку титле! Да но може да се свати и двосмислено барем оваа кај мене, па и тросмислено... - Форумов не е држава! Да де, кога реков држава мислев форум... но треба да има закони, правила, референдуми[8D]
Strelec Ај аирлија ново титле!:)
aNihuNNy StormAngel... a tvojot del od title-ot da ne e zemen od 'Pledge of Allegiance'?[:D]
mEnEmA zakon.. " mislel deka treba zvezda za da smeni title" poseben si sea.. (radi mislenjevo izgleda ) :)))))
Strelec Уф, многу прашања...:) Зошчо некој го сменил? - Без некоја посебна причина! Дали на сите им прајте вака? - Не! Дали може ние да си бираме шо ќе пишува? - Зависи за кого се работи... Обично на најактивните форумџии им се дозволува да си изберат title! Нели немаше лепење етикети А? - Ова не е етикета, туку титле! Треба да има ред у оваа држава, нали? - Форумов не е држава! p.s. Пиши ми порака во која што ќе ми кажаш какво титле сакаш да ставам!:)
SpaceLily Me zbunavte so ona "takvoto" odma umov na drugo mi ojde:) ti pak highlander ne zamervi am narcis sho da recit Alapacha sho mu imaja staveno:))))))))
n/a Аферим Стрелец море ашколсун, шо убо титле си ми стаил. Такво ни на мене не можало да ми текни. Кај те сретнам, те честам пиво, вино, ракија да знајш:))) СпејсЛили... таквото... умот...:))) Не замервам јас само си прашав. Алапача регуларно си иде... или не?
n/a samo pm pisete i sredeno ke vi e ama pisete tocno so sakate zaso ke vi pise se sto ke mu kazes:)))
bliznak Strelec za Titler! Radi kao crnec! ***
Strelec Црнчим ко Јапанац!:)
StormAngel
quote:
Originally posted by NARCIS`
samo pm pisete i sredeno ke vi e ama pisete tocno so sakate zaso ke vi pise se sto ke mu kazes:)))
Aj aj,pravi se pameten.:))))
sinner` highlander ,a kako ti beshe pred toa titleto[?][?][:D] zakasniv, pa ne vidof[:p]
n/a „ни се пули од високо“ беше [;)]
The_Crow Kakva vrska ima toa sto imate pod userot. Sustinata e taa sve drugo e samo estetika.
DonVito jas pa na proba sum
silijeski Jaka rabota se titlinjava,a jas pak mislev deka sekoj sam moze da si gi menuva od koga ke dobie edna zvezda.A tuka imalo finta,samo faca luge moze da ti go smenat,aj majkata,da se cudis.
silijeski Sega imam title,a ѕвездата ke si dojde so vreme
n/a
quote:
Originally posted by aNihuNNy
'Pledge of Allegiance'?[:D]
Ај, испеј ни ја еднаш! Знам дека секое сабајле во 9 ја пееш, па нема да ти смета еднаш и за нас, а? [8D]
The_Crow ova moevo do sea najsmesno nesto so sum go videl se cudam koj li go stail :)) Nema ni da reagiram kakvo e takvo e :))
RaGeAnGeL za moevo e kriv OooOo....i nikako da mu tekne da go smeni:))))
AlF0t 10q Strelec....ili pak na onoj koj mi go stavil titleto :-)
n/a Не Ани, од Металика е. [:D] Damn, не слушај само negro рап shit.
StormAngel
quote:
Originally posted by aNihuNNy
StormAngel... a tvojot del od title-ot da ne e zemen od 'Pledge of Allegiance'?[:D]
Suck my culo chica![:D] Ne Ani,kako sto i sapeski ti objasna,And Justice For All e pesna od Metallica. P.S: Poslusaj go negoviot sovet.Get yo ass of dem nasty rap crap songs.[;)]
c0nGuR Nekoj lugje izgleda ne razbiraat koga ednas ke se kaze nesto, rekov porano uste deka NE SAKAM TITLE, a koj bese toj sto stavil TITLE kaj mene bez da me prasha? Sakam da se odstrani toa.
AlF0t A jas pak sakam edno title po izbor na Strelec...dosta sum na probo :)))
Snake Bite [:D][:D][:D] Kaj mi najde mene takvo titlence? [:D][8D][:D]
n/a Мене ми стои од "роѓење" :))
mEnEmA pos zakon ehehe
StormAngel Sakam title po preporaka na BorisVM Gostivarski Kazanova. [:D]
Strelec Што мислите... Кој член од форумов има најинтересно титле? Еве само еден дел од нив: AaaAa - Ходајуќа Вујаклија concrete – Апстрактен cOnGuR - Викинг Хогар Страшни Dejan - Убав тој на баба F9 - Caps Lock Филозоф jamajka - ти татко kopacot - Секој ден бурек јајТ Pina - ...kolada protivpropaganda - анти-контра sfetle - Ваша сфетлости Snake Bite - Змиски отров StormAngel – Гостиварски Казанова TAJCI74 - Дехидрирана Канаѓанка The_Crow - Доживотен кандидат за оператор tincheto - Тинче Катинче, ти детелинче ViennaBoy - Бечка шницла vulgaren - Македонец? Хм!? Мене да речеме, многу ми се допаѓаат титлињата на The_Crow, Sfetle, Dejan etc.:)))
StormAngel Tvojot title e najdobar!:)))
Thief И јас сакам тајтл по избор на Стрелец! Ако може, мислам... ако има некоја добра идеја ;)
Strelec Не може... Ти одма за се’ се лутиш!:)))
The_Crow steta sto vise ne e
Divider Баш беше добро, з не моево/
tincheto moevo si e superce:)))
ozonce Najjako e na Dejan :) go ime go :)
ozonce
quote:
Originally posted by tincheto
moevo si e superce:)))
Ti si 5-ka :)
tincheto blagodaram na komplimentot ali sepak vredam za 10-ka:))