Kamuflazha
Kamuflazha
OooOo Slab pokushaj na fio da se kamuflira ... [img]http://www2.serbiancafe.com/lat/cestitke/images/fotonedelje/2004_10_31_gay.jpg[/img]
bliznak looooooool [:D][:D][:D][:D]
StormAngel [:D]
NARCIS` haha :) na fio kolat6a bela e be si utnal bojata:)
Strelec Toa "I'm not" не е негов ракопис...
darkjesus strelec mi go zede od usta[;)] toa na fio[:P]
Thief „Toa“ од Фио ти било во уста??? [:D] Аман, бе! [:D]
darkjesus Thief ljubomoren si na nesto [;)]
sinner` sve ovde se homosexualiziralo[:D][:D][:D] [:X]
StormAngel
quote:
Originally posted by sinner`
sve ovde se homosexualiziralo[:D][:D][:D] [:X]
Ne bas se.[;)] Wanna try?
fio Абе скоро бев во Полска на гости...и пошто Варшава гоолем град за сељак како мене, си викам, ај да побарам од милионерот ОооОо една кола на заем на 2-3 недели док ги истерам гостите. Му титнав на сателитскиот телефон за да ми се јави, и уште вечерта ми прати цитирам “една од моите постари омилени модели“. Додуше момците на аеродромот ме гледаа малце чудно, но кога видоа дека друг ми ја праќа се опуштија. Кога видов што било работата, морав да ја замолам пријателката со нејзин ракопис да напише “И`м нот“ за да не ми го познае Стрелец ракописот па да ме издаде дека јас сум шкртал. ОооОо, се извинувам за недоразбирањето, ќе го префарбам делот "I'm not" за повторно да можеш гордо со отворени прозори да се возиш низ маало.
OooOo slaba kamuflazha po vtor pat :) Ne ti ide pa toa e ;)))))
The_Crow Alal da vi e. Ve biva za praenje gluposti :)))
bliznak
quote:
Originally posted by Thief
„Toa“ од Фио ти било во уста??? [:D] Аман, бе! [:D]
Cudno ti e[?] Znam[^] Go cuvashe ti 3godini pod pernica.. i ne go docuva...[:(][;)] dark e opasen "thief", duri i pogolem od tebe![:D][:D]
јузер Thief&Dark, Dark&Thief (Finkl&Ajnhorn, Ajnhorn&Finkl)
SpaceLily Kolku ste bezobrazni Em OooOo mu pomognal na fio em go napagjate a eve sto morashe da vozi OooOo duri mu ja imash epozajmeno kolata na fio [img]http://www.1funny.com/cowtaxi.shtml[/img]
StormAngel
quote:
Originally posted by јузер
Thief&Dark, Dark&Thief (Finkl&Ajnhorn, Ajnhorn&Finkl)
ahahahahahaha!!!! Ajs Ventura [:D]