Ај гласајте тука, плиииииззз
Ај гласајте тука, плиииииззз
protivpropaganda По повод јубиларниот мој двестоти пост може ли да видам каков впечаток сум оставил, а? Може ли? Ај нека може. Ај плииииииззз. Со шугр он тап!!! Тенк ју од напред ептен вери мач!!![:X]
TAJCI74 Zabaven,sodrzaen i informatven! DA super si, teraj ponataka kako i dosega[:D]
mafisKumA you are AOK in my books, a real smart cookie [;)][:D]
Strelec kontrapropaganda, da te informiram deka vo tekot na denov topikov kje bide prefrlen na 'Seir'... Bidejki mozam da ja pretpostavam sodrzinata na postovite koi sto sleduvaat!:) Ne go prefrlam vednas za da ne se cudis kaj fatil magla!
protivpropaganda
quote:
Originally posted by Strelec
kontrapropaganda, da te informiram deka vo tekot na denov topikov kje bide prefrlen na 'Seir'... Bidejki mozam da ja pretpostavam sodrzinata na postovite koi sto sleduvaat!:) Ne go prefrlam vednas za da ne se cudis kaj fatil magla!
Strelec, Остај го каде што е уште еден ден. Да не прејудицираме, односно да скокаме во канклужнз. Можеби лујџето ќе се ги надминат своите негативности. Секогаш имај верба во поединецот бидејки најчесто ќе те изненади пријатно поради докажаната верба. Воедно навистина ме интересира каков ќе биде резултатот.
acid Pravo da ti kazham, jas prvpat te zabelezhuvam na forumov :-)
intel Ej,хаха, абе кој ти ги состави цхоицосиве жити мајка. Камо антиконтрапродуктивен.
melpomena Lele protivpropaganda kolku si bil samobendisan duri ne mi se veruva? :)
Thunder from down under jas glasam za nan ab da ebav, mnogu referati pishish be coek, 10 do 15 reda se pishit najsila a inace imash dosta razbiranje za mnogu raboti ,specijalno istorijata
StormAngel You are cool dude![:D] Aj aj,dobar si.
RaGeAnGeL super si[;)]ic ne si sekiraj[:D]
sinner` hm... ne te znam[:0] kako taka[?][:D][:D]
RaGeAnGeL propushtas mnogu maco[:D][;)]
jamajka PP, Da sibesh konjite, ova se prai na iljadu, ne na dveste.
aNihuNNy mozhebi i jas imam dosta raboti propushteno na forumov... ama kolku shto zabelezhav mozham iskreno da kazham interesen batka si! samo napred [:D]
izguben imam citano dosta matrijal na razlicni mesta od tebe P.P. odlicno. informativen,ironicen,ali pred sve Praveden i vistinit. P.S. licnost od tvoj kalibar ne bi trebalo da bara mislejna koi ke gi potvrdat tvoite vrednosti[;)]
Thief ПП, мислам дека да ги почитував твоите совети ќе бев во многу поповолна позиција во однос на таа сега што сум! :( Интересен човек, умен пред се`... Патриотски настроен и прониклив! Способноста за психоанализи и детаљно разработување планови ме наведува дека е или социолог по занимање или девица во хороскоп. Ајде, да не претерувам... Во секој случај, јас имам убаво мислење за тебе! Одамна не сме исконтактирале, се надевам дека не ми замераш. Во главава имам револуција, а да се надеваме дека од секоја револуција се излегува со некакви придобивки. Во сабота сум во Ск на саемот на НВО-ите... Ова е некако отворен повик до Интел, ПП и Озонче да се видиме :) Знам дека малку бегам од темата, ама... ПП нема да замери.
dbk
quote:
Originally posted by jamajka
PP, Da sibesh konjite, ova se prai na iljadu, ne na dveste.
Tu be so ne kaza porano da napraev jas na Iljadu [:(] aj sega kasno e veke [:(][:D]
dbk protivpropaganda ne te poznavam take da ne mozem da ti kazem moe licno mislenje :)
SpaceLily Jas sum so isto mislenje ko dbk
StormAngel A be aj,dajte mu na covekot![:D]
јузер Eве че му дам чим толку сакаш: изразит, речит и длабоко племенит како да живее во неолит
fio Барам да се отвори посебен под-форум “Гласање за колегите“ на кои секој ќе може да побара мислење за себе од страна на другите компањони на форумов :-)
The_Crow I jas ne go znam coekot zatoa ke se priklonam kon dbk i spacelily
Pina Bre shto komplimenti, veruvam na mesto, za eden neo-liberal. Po eden grosh za sekoj kompliment da dobivashe kaj ke mu beshe krajot. Da ne bidam krivo razbran, go cenam kako sogovornik, samo ne se slozhuvam so negovite ideoloshki ubeduvanja (globalist).
protivpropaganda Прво сакам да се извинам што ме немаше. Ептен вери мач бев зафатен, сори! Би сакал генерално да искажам благодарност на сите што учествуваа, а посебна благодарност на... Си знаете кој сте, но и на ПМ посебно ќе ви се заблагодарам. Тенк ју вери мач!!!
StormAngel Gledas, Site nie te sakame![:I]
Snake Bite Ziva propaganda si.[:D][:D][:D]
Thief Јас уште не добив ПП! [:D]
RaGeAnGeL jas dobiv kikikikikikiki
dbk
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
jas dobiv kikikikikikiki
Na zdrave ja di go nosis [edna nedela] [:D][:D][:D][:D][:D]
RaGeAnGeL ne be to:))))))))))sakav da kazam dobiv PP od protivpropaganda:))