#Macedonia вистинска
#Macedonia вистинска
fio УААААААА Стрелец Го затвори топикот, таман почнав да ја шмекам синнер :-))) Него, одамна не сум бил на #Macedonia, пропуштам нешто? :-) Ацид, уште си оператор? Муфла, уште се лижеш за 400 или доби?
bebishte frakcioner!
Mufla Pobogu! Dobif 400 i sega svetot se vrtit okolu mojot access. [;)]
fio Рикна Парт 2 Победи СКОПСКОТО ЛОБИ УААА ОхриТско лоби There has been a problem! Sorry, that Topic no longer exists in the Database Go back to correct the problem. ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
n/a Не бе пеер, ме решија охриѓаните.. не сум оператор веќе. Така е кога неам поддршка од сограѓаните!!! :-)
fio И да не заборавав, јас коа имав 400, кај бевте вие :-))))))
Mufla Vo momentot ohridskoto lobi raboti na nova strategija kontra tetovko-kicevskoto i skopskoto lobi. BOA !
Mufla
quote:
Originally posted by acid
Не бе пеер, ме решија охриѓаните.. не сум оператор веќе. Така е кога неам поддршка од сограѓаните!!! :-)
Ohridsko Lobi situaciite gi reshava so molskavichna brzina.[;)]
n/a Ич не ми е гајле, што сакате работете :-)
fio
quote:
Originally posted by acid
Не бе пеер, ме решија охриѓаните.. не сум оператор веќе. Така е кога неам поддршка од сограѓаните!!! :-)
Копилиња, и тебе те наместија ориѓаните а. Пуст да е, пуст да би останал овој живот кучешки! :-))) Те боли бе, тоа ти е локал-патриотизам преточен во сочна малограѓанска фрустрација. Еве, земи ги за пример Орко и Муфла, доволно ти е тоа :-)
n/a fio mi nedostigashe[:(]
sapeski Нормално дека ти е гајле, кога неможеш ништо да спречиш или направиш. [:D]
StormAngel asl pls?
Mufla
quote:
Originally posted by fio
quote:
Originally posted by acid
Не бе пеер, ме решија охриѓаните.. не сум оператор веќе. Така е кога неам поддршка од сограѓаните!!! :-)
Пуст да е, пуст да би останал овој живот кучешки! :-)))
ljanguri![xx(]
sapeski
quote:
Originally posted by fio Копилиња, и тебе те наместија ориѓаните а. Пуст да е, пуст да би останал овој живот кучешки! :-))) Те боли бе, тоа ти е локал-патриотизам преточен во сочна малограѓанска фрустрација.
А тек замисли што ќе биде ако станеш охридски зет? [;)]
n/a Ме наместија шо ме наместија, ама криво ми е шо нивните апетити растат се повеќе и повеќе! И ич не ми е гајле шо зборуем вака, коа можат и они можам и ја! Дај малце да се препознаваме и ние, и ние си иаме жаргони!!! :-)
fio Може може, ќе ги удри психички, ќе шета по чаршијата држејки охриѓанки за гз! :-) Тогаш фрустрациите на тинакчите орко и муфла ќе прераснат во насилство, можеби ќе му удрат некој шамар, демек, скопјанец дошол да фаѓа ориѓанка за гз, но потоа веднаш ќе отрчаат дома додека им се свежи сеќавањата за поставеноста на раката на задникот на цурата, и нормално, право во ВЦ!
fio
quote:
Originally posted by acid
Ме наместија шо ме наместија, ама криво ми е шо нивните апетити растат се повеќе и повеќе! И ич не ми е гајле шо зборуем вака, коа можат и они можам и ја! Дај малце да се препознаваме и ние, и ние си иаме жаргони!!! :-)
Да не ти наместија лог за несогласување на правичната застапеност на рамковните 25%? :-)))) (мала дигресија на мојот случај) Ако не, тогаш навистина им пречело што си од Скопје. Разбери ги, другарски подај им рака, дури и тие се луѓе!
Mufla
quote:
Originally posted by fio
quote:
Originally posted by acid
Ме наместија шо ме наместија, ама криво ми е шо нивните апетити растат се повеќе и повеќе! И ич не ми е гајле шо зборуем вака, коа можат и они можам и ја! Дај малце да се препознаваме и ние, и ние си иаме жаргони!!! :-)
Да не ти наместија лог за несогласување на правичната застапеност на рамковните 25%? :-)))) (мала дигресија на мојот случај) Ако не, тогаш навистина им пречело што си од Скопје. Разбери ги, другарски подај им рака, дури и тие се луѓе!
Shabanizatorot ti e na maximum vecerva. [:D]
bebishte fio dushichke, odi odmori ... mi deluvash nenaspan ili slichno.
n/a bolje zhuljevi na ruka nego na jazik.
BorisVM Razgovorov e za IRC.