Игри
Игри
Thief Оваа не е пропорачлива за чираши, луѓе со слабо срце или слаб вегетативен нервен систем! Играва е ужас... после 10 нивоа, ако се обидете нешто друго да изработите во виндоус, се` ќе ви биде наопаку, а во меѓувреме ќе ја фрлите тастатурата да не ви смета, падот којзнае каде и ќе го пцуете оној кој ги измислил оптичките глувчиња! http://www.scenta.co.uk/reverse/
cile Eve uste edna, brzo se ucituva moze i da se simne i e dosta interesna ..!! http://www.soft.aaanet.ru/soft/161204/presidentialknockout.swf
The_Crow ezivo e do tret level stignav i tie sto se dvizat ne uspeav da gi projdam se iznervirav i vise ne ja igram
cile http://www.dumpzone.com/swf/billy.swf Probajte malku pomacete se a posle stisnete exit..!! Mother fucker e starioF.!!!
acid Thief`, ја свртев игрицата.. а ти? [:)]
Thief Што мислиш ти?! [8D] [img]http://forums.vmacedonia.com/album/Thief/untitled.JPG[/img]
Thief Идемо даље за исте паре? [;)] http://www.scenta.co.uk/nucleus/
acid Ова е изгледа screenshot-от што ти го пратив јас... колку си ти расипан! [;)] Добро, и двајцата ја свртевме, ама со превртени мауси.. ај да видиме кој колку ке стигне на ферски начин. [:)]
Thief Ова моево е ферски... оптички ми е маусот, краток ми е кабелот и ми нема фат кога е „свртен“, така што, го поминав фер! :) На вторава сум на final level и ме зеза последиот модел на атом! [:(] Некој да предложи друга игра? Btw, фала Циле, со Буш го „пречукав“ Кери! [:)]
acid http://www.extremefunnypictures.com/funnypic602.htm [:)]
OooOo
quote:
Originally posted by cile
http://www.dumpzone.com/swf/billy.swf Probajte malku pomacete se a posle stisnete exit..!! Mother fucker e starioF.!!!
Nego nishto ne mu napraiv, ali chashite i flashite od strana gi napraiv popara ;)
OooOo malce podzaboraveni no izlegoa novi vo megjuvreme http://www.yetisports.org/
killerr http://www.striptetris.nl/
cile
quote:
posted by OooOo Nego nishto ne mu napraiv, ali chashite i flashite od strana gi napraiv popara ;)
A be ne me nervira stairoF tolku nego ionaka na kraj so bureto ke go dokrajcham nego toa cupot pokraj pianoto /zoltiot/ neke nikako da se skrsi .!!!!