Колку пати се родил slasa?
Колку пати се родил slasa?
Strelec Сакав да му честитам роденден на slasa на форумот “Значајни настани - Events“, бидејќи во профилот му стои дека е роден на утрешен датум. Арно ама, ми текна дека оваа година еднаш веќе му честитавме!? Еве го топикот овде: http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=5450 И сега навистина не ми е јасно колку пати се родил нашето јуначиште slasa!? Да не си слави можеби по еден роденден во секое годишно време?
Alex A,be,neli junak ednas se ragase? [;)]
VeGaS
quote:
Originally posted by Alex
A,be,neli junak ednas se ragase? [;)]
Lele interpunkcijaaaa [:D] btw: Mislam Ednash ! [:(]
slasa A be bradojna kako admin nema sto da pravis
Strelec kjuti be gjaoliste!
DonVito so sea so boksoj ke se zakacite ! Strelec ne go diraj be slasa :)
Thief Мобилен пред вила! Брада пред рогови! Ѕвикери, а не опавче! Живео друг Стрелец! [:D]
Thunder from down under Kurajcanec ko slaveta ednash se rajga na sekoj 2000 godini