Zvezdicki
Zvezdicki
intel Thief како ги правиш овие финти со звездичките.Те ти се црвени де залени.
Thief
quote:
Originally posted by intel
Thief како ги правиш овие финти со звездичките.Те ти се црвени де залени.
Не се тоа финти, најдраг Интеле, тоа е последица на нечии фрустрации, кои не можат да се издржат! Едноставно, гордоста е поголема од „ѕвездичките“... Btw, ѕвездичките се поврзани со бројот на постови и „титулата“ на форумов (администратор, модератор, „обичен член“). Ќе дојдеш на МСН, па ќе ти објаснам што е штосот... Мора да „прекинам“ со постов, да не забегам од темата, може да ме банираат [;)]
SirAndReW Finti pravis Thief a? mislam deka topicov trebase da bide "Fintite na Thief" :)))
n/a ha ha ha....[:)]
Thief Ај, вака... Просто: - зелени ѕвездички: „обичен“ корисник ан форумов со 2000 и кусур поста; - црвени ѕвездички: администратор! Тоа е разликата и единствената причина за „промена“ на бојата на ѕвездичкките...
Strelec Abe ne se vadi sega... cel si so finti!:)
Thief Стрелчо, со ментор како тебе, мора да ме биде! ;) Финтаџија сум ја, на мајка :)
intel
quote:
Originally posted by Thief
Ај, вака... Просто: - зелени ѕвездички: „обичен“ корисник ан форумов со 2000 и кусур поста; - црвени ѕвездички: администратор! Тоа е разликата и единствената причина за „промена“ на бојата на ѕвездичкките...
А жолти,најобичен а.[:(]Дај некоја црвена биди другар.
Thief Комуњаро клета, одма црвени бараш! [:D] Сини - модератор... Црвени - администратор... А, нијансата на жолта се менува според бројот на постови, па после стануваат зелени...
intel
quote:
Originally posted by Thief
Комуњаро клета, одма црвени бараш! [:D] Сини - модератор... Црвени - администратор... А, нијансата на жолта се менува според бројот на постови, па после стануваат зелени...
Хи хи,добро де може и сини со жолта роза еве колку да не ми викаш комуњара.
lav
quote:
Originally posted by intel
quote:
Originally posted by Thief
Комуњаро клета, одма црвени бараш! [:D] Сини - модератор... Црвени - администратор... А, нијансата на жолта се менува според бројот на постови, па после стануваат зелени...
Хи хи,добро де може и сини со жолта роза еве колку да не ми викаш комуњара.
Оти ле да не те викат т’ка , а ?
quote:
Дај некоја црвена биди другар
Пак се „увлекуваш„ кај „надлежните„ , а ??? До петокраки ти дошло сега и ти фалат по се изгледа ногу , море колега море или езеро беше !!!