Поздрави и честитки! :)
Поздрави и честитки! :)
Thief На мојот најдраг и најсакан администратор, на драгиот ОооОо, сакам да му го честитам 6000-тиот пост со желби да не` дружи и понатаму на форумов, да пишува, да администрира како и досега и да ни биде жив и здрав 100 години, па еден ден да му го славиме 60 000-тиот пост! ОооОо, за многу години!
Snake Bite http://lustig.de/cf.php?action=startframe&nc4jij5djj58d74rv0tmtc9om7&opennavi=1.2.1.&cmod=laugh_month__laugh_month&content_lm_month=1&content_lm_year=2005&content_number=1 Dobar provod.
OooOo rano e do 6000, ima vreme! [:p]
Thief Еееее, не е фер, си го вратил едно назад! [:D] Псовети ми го мене 6000-тиот пост... во име на минутите и часовите заедно поминати на мИРЦ и лезбејката од Штип (или од каде беше?!) [:D]
RaGeAnGeL pero..kolku te sakeT be [:D]
OooOo ih, se mu posvetuvam na Thief. Duri i SpaceLily.
RaGeAnGeL sega ushte pojke te sakat zs mu go posveti postov nego[^]
StormAngel Taka samo,sakajte se. Do 10000 i svadba ke vi pravime.[:D]
Thief
quote:
Originally posted by OooOo
ih, se mu posvetuvam na Thief. Duri i SpaceLily.
Перо, ич и` го немам меракот! :) Дај некоја друга! :) По можност ДА НЕ Е охриѓанка! :)
darkjesus Thief si stanal golem lazgo:) do vcera me moleshe da i frlam 2-3 zbora za tebe sega naednash ne ti prai merak. nemoj da recish deka onie fantasticni usni za pu*enje nejkis da gi probas:) a da ne ti raspravam za g`zinjata:)
Thief Грееееееееееееееееееешка! Јас мислев пишал Рејџ, а он Спејс пишал! :) Спејс - може! :) Грешка у читање! [:D] Само за неа правам исклучок од моето правило - Охриѓанки, Н Е! [;)]
StormAngel Pa SpaceLily ne e od Ohrid? Od Velmej e.[:D]
darkjesus drzit postov i od storm:) amore tif na rage nisto ne i falit duri imat i extra:) ja obozavam!:)
Thief Ме интересира само кој го ставил топиков на „сиер“, кога јас бев ЕПТЕН среиозен во моите честитки!?
RaGeAnGeL dark src....ostaj decata da porasnet:))ne gledas dek ne znajt kaj terat[:D]od so me sakat tolku duri i halucinirat[:D]KAO go zgreshil imeto ...HA HA HA [^]BTW thief od koga ti vaka dobronamerni raboti za skvik volov a?[?][:0][:)]
Thief Одувек!
DonVito mu cestitam 6000 post na StormAngel To Bato idemo dalje
HuLiGaN Cestitam svrsuvackata na Donvito so Pesnata , Nek Puknu Dushmani
DonVito
quote:
Originally posted by HuLiGaN
Cestitam svrsuvackata na Donvito so Pesnata , Nek Puknu Dushmani
isto taka ti cestitam svrsuvackata so pesnata "Volim Tvoje Zene"