ludak!
ludak!
dejan ovoi treba se ubije!

КАВАДАРЦИ
Година затвор за силување баба

Основниот суд во Кавадарци му изрече казна од една година затвор на Љубомир Крстевски (43) од селото Марена, Кавадаречко, поради основано сомневање дека ја силувал и сексуално се изживувал врз Г.А. (67) од Кочани. Според обвинението, кочанчанката во септември лани отишла во Штип по документи и патем се запознала со Ромка од Берово. Двете жени цел ден заедно оделе од шалтер до шалтер и се спријателиле.

Бидејќи утредента повторно требало да средуваат документи Ромката предложила да преноќат кај својот невенчан сопруг во Марена. Тројцата отишле на вечера кај осомничениот. Ромите си заминале, а ја оставиле жртвата со осомничениот. Откако двапати ја избањал со ладна вода без сапун, осудениот ја силувал и сексуално се изживувал врз бабата. (С.Д.)

Bicho Dejane bre aman! [xx(] Strelec, reagiraj be!
DonVito Sto Ti Nemat Znaci . E Toa Ti E Ljubov ! Da Ja Banjas So Ladna Voda Bez Sapun
cile Dejan, izgleda nemash popametna rabota a ??
RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by dejan
ovoi treba se ubije! КАВАДАРЦИ Година затвор за силување баба Основниот суд во Кавадарци му изрече казна од една година затвор на Љубомир Крстевски (43) од селото Марена, Кавадаречко, поради основано сомневање дека ја силувал и сексуално се изживувал врз Г.А. (67) од Кочани. Според обвинението, кочанчанката во септември лани отишла во Штип по документи и патем се запознала со Ромка од Берово. Двете жени цел ден заедно оделе од шалтер до шалтер и се спријателиле. Бидејќи утредента повторно требало да средуваат документи Ромката предложила да преноќат кај својот невенчан сопруг во Марена. Тројцата отишле на вечера кај осомничениот. Ромите си заминале, а ја оставиле жртвата со осомничениот. Откако двапати ја избањал со ладна вода без сапун, осудениот ја силувал и сексуално се изживувал врз бабата. (С.Д.)
ne dete milo moe....TI trebit mesto vesti da citas da izlezis zneska da fatish....kniga nekoja interesna da procitas...da naucis neso kamasutra ..tantra ova ona
cile Rage, kako da mu pomogneme na detevo? Gleash pocna da zabeguva !