Сопружници флертувале на Интернет
Сопружници флертувале на Интернет
Strelec Маж и жена, кои решиле да се сретнат по тримесечни "љубовни разговори" на Интернет, биле шокирани кога откриле дека всушност се сопружници. Аднан и неговата сопруга Сана, без да знаат дека разговараат меѓу себе, закажале состанок со своите "интернет-љубовници", но биле вџашени кога, наместо нив, го сретнале својот брачен другар. Средбата прераснала во кавга, а нивниот брак завршил со развод. Од ’Дневник’ E zatoa postojano velam deka treba da se vnimava!:)))
darkjesus sreka moja so nemam internet ljubovnica:)
OooOo a fio shto ti e?
Boriz losa rabota, voj internetov. Rasparcuva brakoj.
slasa
quote:
Originally posted by OooOo
a fio shto ti e?
[:D][:D][:D]
Mara
quote:
Originally posted by Boriz
losa rabota, voj internetov. Rasparcuva brakoj.
Ама и праи бракови[:D]
darkjesus fio e ruzna proshlost:)
c0nGuR
quote:
Originally posted by Strelec
Маж и жена, кои решиле да се сретнат по тримесечни "љубовни разговори" на Интернет, биле шокирани кога откриле дека всушност се сопружници. Аднан и неговата сопруга Сана, без да знаат дека разговараат меѓу себе, закажале состанок со своите "интернет-љубовници", но биле вџашени кога, наместо нив, го сретнале својот брачен другар. Средбата прераснала во кавга, а нивниот брак завршил со развод. Од ’Дневник’ E zatoa postojano velam deka treba da se vnimava!:)))
Hahahahahahahahaha, ZAKON![:D]
dejan kako ne znaele? zad ne go kazale svoite ime?
c0nGuR
quote:
Originally posted by dejan
kako ne znaele? zad ne go kazale svoite ime?
Pa nemaat samo tie dvajcata isti iminja, gi ima milijoni.[^] Sve biva na denesno vreme neka ne te chudi.[;)]
DonVito i dvajcata bile ochajni [:D]