И покрај големите сличности,
И покрај големите сличности,
јузер пронајдете ги 10-те разлики меѓу Маријан Стојановски и Наум Петрески прикажани на сликите: [img]http://muzika.net.mk/Images/Izveduvaci_550px/MarijanStojanovski/MarijanStojanovski015.jpg[/img] [img]http://www.macedonianvideo.com/DB/Naum%20Petrevski_Hitovi.jpg[/img]
RaGeAnGeL vlaznicite se vo pordazba!
DonVito za filmot bankankan ?
Thief Маки има обетка, а Наум - нема! Маки е неопределен, а Наум е за СДСМ... Мац нема шишки, а на Наум понекое влакно од косата му “забегува“ на чело... Хммм... уште 7 останаа...
RaGeAnGeL maki vegite gi kubit a ovaj naum ne[:D]
јузер
quote:
Originally posted by angel
Америка ја откривмое многу одамна сега откривме нова планета на Сончевиот Систем.[:D]
Во чест на новото откритие во седиштето на НАСА ќе се организира голем музички хепенинг на кој ќе земат учество многу музичари од целиот свет, меѓу кои и нашите Наум Петрески и Маријан Стојановски.[:o)][:I][:o)][:I][8)]
The`bItCh Naum ima pogolem nos od maki[:D]
slasa slicnosti_) dvajcata se homo
OooOo i dvajcata imaat sida i se dvocefkashi ... ups .. toa ne e razlika, toa e slichnost!
RaGeAnGeL sakas da kazis deka se vo vrksa?[:0]
јузер
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
sakas da kazis deka se vo vrksa?[:0]
И двајцата тренираат бокс, а што прават после тренинг ќе ни каже | | \/
The`bItCh soloseksualci se..[;)][:P]
mEnEmA A se depiliraat ili ne? :)))))))))))))))
dbk edniot se vika Naum drugiot Marjan :) uste kolku ostanaa :))
јузер Маки поштува крагња (и тоа дигната), Наум не. Наум поштува бекембарда, а овај Маки ја кубит. dbk замисли си ја DEVOJKA_NEVI како се лапа со Бритни Спирс, и ќе ти текне на последната :))
dalila A starosta ja spomna li nekoj? I toa i e razlika,neli??
DonVito am so ne nosat ista obleka ?
dalila I sto e poentava na topikov? Ke ni kaze li juzer koga ke gi pogodime site deset razliki??
јузер
quote:
Originally posted by dalila
I sto e poentava na topikov? Ke ni kaze li juzer koga ke gi pogodime site deset razliki??
dalila, за несваќање поента се добиваат 10 казнени поени, т.е. дополнителни 10 разлики да најдеш во рок од 10 часа, 10 минути и 10 секунди, почнувајќи од сега [}:)][:p].
angel Немаат разлики, тоа се гледа од далеку. Мене ми личат на еднојајчани близнаци. Хе, Хе. Ауууууууууууууууууууууу колки се истиииииииииииииииииии!!!!!!!!!!!
DonVito zakon se
angel Уставот е поважен од законот.
RaGeAnGeL i referendumot i biten[^]
angel
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
i referendumot i biten[^]
Мислеше на рамковниот договор?????
DonVito i na procenkata
RaGeAnGeL bez toj dogovor niso ne prajme angele[:D]
angel Auuuuuuuuuuuuu daaaaaaaaaaaaaaaa beeeeeeeeeeeeeeee! Pa toa i go velam. Ovie dvajcana na slikata RAMKOVEN DOGOVOR se.
RaGeAnGeL aleluja[:D]
јузер Ги видов денес Маки и Наум во парк. И едниот со булдог и другиот со булдог.
DonVito ja otkrivme amerika
angel Америка ја откривмое многу одамна сега откривме нова планета на Сончевиот Систем.[:D]
angel Не, туку за музичкиот хепенинг по повод откривањето на нова планета на сончевиот систем од страна на НАСа на форумов. Ти ке купиш карта за Балканкан ама ние ќе си бидеме на музичкиот хепенинг и ќе ги слушаме како пеат овие двајцава сликаниве.[^][:D]
dbk
quote:
Originally posted by јузер
Маки поштува крагња (и тоа дигната), Наум не. Наум поштува бекембарда, а овај Маки ја кубит. dbk замисли си ја DEVOJKA_NEVI како се лапа со Бритни Спирс, и ќе ти текне на последната :))
Замисли си ја ти јузер, јас не ни знам кој е под тој ник нит ме интересира а најверојатно ти знаеш твојата фантазија е поголема [}:)]
јузер DEVOJKA_NEVI=MARADONNA [:D] Како што беа Мартин и Александра оваа година, следниот избор за претставник на Евровизија да биде меѓу Маријан и Наум, што велите а? Ја замислувам уште сега публиката во Универзална поделена на два табори. Памфлети, балони, димни бомби, петарди ќе фрчат на сите страни. И да нема втор круг на гласање, туку еден бокс меч меѓу нив двајца во 10 рунди. Судија ќе биде Драган Вучич. Ако нема нокаут или технички нокаут, тогаш жирито да одлучи за победникот. [B)][:p][8D][B)][:D][B)][:I][:o)][}:)][B)][:D][B)][:I][B)][;)][}:)][B)][:0][:D]
dbk
quote:
Originally posted by јузер
DEVOJKA_NEVI=MARADONNA [:D] Како што беа Мартин и Александра оваа година, следниот избор за претставник на Евровизија да биде меѓу Маријан и Наум, што велите а? Ја замислувам уште сега публиката во Универзална поделена на два табори. Памфлети, балони, димни бомби, петарди ќе фрчат на сите страни. И да нема втор круг на гласање, туку еден бокс меч меѓу нив двајца во 10 рунди. Судија ќе биде Драган Вучич. Ако нема нокаут или технички нокаут, тогаш жирито да одлучи за победникот. [B)][:p][8D][B)][:D][B)][:I][:o)][}:)][B)][:D][B)][:I][B)][;)][}:)][B)][:0][:D]
"DEVOJKA_NEVI=MARADONNA" = НЕ МИ Е ПОЗНАТО ИНАКУ АЛАЛ ДА ТИ Е ОВА ТИ БЕШЕ ДОБРА ОПЦИЈА , САМО ШТО ТРЕБАШЕ ДА ДОДАДЕШ ДЕКА СУДИЈАТА КЕ БИДЕ НОКАУТИРАН ИСТОТАКА [:D]
mEnEmA i? ponataka sto bese celta na topicov?
angel
quote:
Originally posted by mEnEmA
i? ponataka sto bese celta na topicov?
Да муабетиме ете тоа. [}:)]
јузер mEnEmA nEmA sMiSoLj zA hUmOr!
WhoElse marijan ima nos ko snajperka a ovoj naum ko bokser :D