Мартин победи на изборот за песна на Евросонг
Мартин победи на изборот за песна на Евросонг
n/a Катастрофа и сега како да не го мразиш татко му? Не му е срам?
јузер Бар ќе бидеме сеирџиски расположени оваа евровизија, никој нема да се замара каков пласман ќе оствариме.
StormAngel Katastrofa!!!
RaGeAnGeL mizerija!!!!
DonVito Vakov Topik Veke Ima ! http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?TOPIC_ID=8571