За кого да гласам за градоначалник?
За кого да гласам за градоначалник?
angel Јас навистина не знам за кој кандидат да гласам. Не ми се допаѓа ни еден од нив да ми биде градоначалник, но морам да гласам. Помогнете ми. Ве прашувам за кого да гласам? - за Ристо Пенов или - за Трифун Костовски
The`bItCh zsh morash da glasash?
dalila Zar e mozno uste da ne navalile da te ubeduvaat? Izgleda ne primetile deka si go postavil topikov. [:D][:D][:D][:D]