Одредени влезниците за средбата со Романија
Одредени влезниците за средбата со Романија
a-pin-dim Влезниците за квалификацискиот дуел со Романија што ќе се одигра на 30-ти Март на Градскиот стадион во Скопје ќе бидат по популарни цени одлучи денеска ФФМ и тоа: Јужна трибина-200ден. Северна трибина - 100ден. Исток и Запад - 50 ден. Денот на пуштањето на влезниците во продажба ќе биде дополнително одреден.
KoPiLe
quote:
Originally posted by a-pin-dim
Влезниците за квалификацискиот дуел со Романија што ќе се одигра на 30-ти Март на Градскиот стадион во Скопје ќе бидат по популарни цени одлучи денеска ФФМ и тоа: Јужна трибина-200ден. Северна трибина - 100ден. Исток и Запад - 50 ден. Денот на пуштањето на влезниците во продажба ќе биде дополнително одреден.
zar nekoj ke odi da ja gleda makedonija....ziti se [:D][:)]
јузер jas i baksis ke im ostavam, so 500-ka ke kupam karta i ne baram kusur!
SirAndReW Jas ke odam, da vidam shto selektor sme stavile. Ako ne e dobar mu pushtam kashikara vo soblekuvalna na site
KoPiLe
quote:
Originally posted by SirAndReW
Jas ke odam, da vidam shto selektor sme stavile. Ako ne e dobar mu pushtam kashikara vo soblekuvalna na site
da mu pushtihs ...ama da ne go promashish nego pazi [:D][:D]