Birthdays трендафил (52 on Mar 21).
Birthdays трендафил (52 on Mar 21).
Homer MakeDonski Водејќи се по информацијата и земајќи ја за условно вистинита на г-динот Трендафил му посакувам да бидит личен ,здрав и румен уште многу многу години. И да ве имаме за соговорник уште повеке од толку Трендафиле среќен роден ден Хомер МакеДонски
angel [img]http://www.sweetyice.com.br/visual/produtos/torta_alema.jpg[/img] Za mnogu srekni godini :)
wolf_pack Se za najarno, najmalku ushte 49 leta da videsh[:p][:)]
V irginia [img]http://www.lota.ru/cards/small/42-1636.jpg[/img] [img]http://www.lota.ru/cards/157-1867.jpg[/img] [:D][;)]