Плакарот
Плакарот
sapeski Требаше да го склопам плакарот, да направам неколку рафтови внатре...Немав бормашина, а денес недела плус католички Божиќ не работат тврдокорните продавници...И се мислам кого да побарам, ми текна одма на Strelec како корпулентен дечко, а башка стално прави добра скара после физикална работа (многу важно работи слечен по бела маица по прерамки или синдикалка, или ако веќе сакате wife-beater-ka) и му се јавувам, ми вика требал да му помогне на ОооОо му се запушила септичката јама во дворот. Ама ми рече ќе ти пратам една моја комшивка ја бива за по дома. Е супер, малата ми го склопи плакарот, направи рафтови, полици и плус ми направи добра мусака. Рече дека Strelec и го кажал рецептот. [img]http://i3.photobucket.com/albums/y63/Andronik/babewithatool.jpg[/img]
јузер i zabarkata moja me plasi so bormasina koga ke pocnam da placam od masinkata
darkjesus ahahahahah eve eden dobar primer za sorabotka megu ohridskoto lobi i skopskoto kvazi-lobi[:D]