Ангел или Ангела?
Ангел или Ангела?
Strelec Јас мислам дека angel е машко, но гледам дека други поинаку мислат. Мислам дека има многу заинтересирани да знаат каков став преовладува на форумов, а верувам дека и самиот (самата) angel(a) ќе сака да знае што мислат членовите на овој форум. Гласањето намерно го поставив овде, а не на ’Сеир’, сакајќи да му дадам посериозно значение и (најмногу заради заштита на angel) за да бидат оневозможени ниски удари и упатување на било какви навреди! p.s. Јас, како автор на овој топик, одлучив да апстинирам од гласање!
RaGeAnGeL ako lepoto ako...imam jas vreme i zivci ic ne mi se sekiraj...kad-tad[;)]tvoeto hold...moite 5min i evo ti 3 od karti
RaGeAnGeL znaci ili me praese i ti mene budala snoshti na PP ili od ko ke prespies zaboravash so kazvis
slasa sto rage jas tebe nesto nikogas duso jas voi tebe se krstam
RaGeAnGeL najmil moj slasa ne bese ova za tebe niti pak nekogash ke bidit[:X]ova beshe za bradonjava[:D]
Strelec На брадоњата да му се фатиш... за брадата! Не ја упропастувај темата... Овде се дискутира за сериозни работи и се водат конструктивни дискусии!
beaver hunter koj "user " eden period imashe title hemafrodit? po sugestija na istiot "user" title hemafrodit podocna beshe smenet so title hermafrodit.
OooOo Riba mislam deka beshe :)
RaGeAnGeL Aco...konstruktivna diskucija vikas??aj odgovori so te prasav pogore aj aj ...za fashtanjeto na SEIR ke se dogovorime[^]
Strelec Rage... 5 minuti si mi na 'ignore list'... OooOo, angel beshe... ne e riba!:)
Cor3z Definitivno angel e zensko
slasa ako e zensko ima fustance a ak oe masko noci pantoloncina ,.
RaGeAnGeL postov e za Aco da go procita posle 5 min.... znaci ili me praese i ti mene budala snoshti na PP ili od ko ke prespies zaboravash so kazvis blagodaram odnapred za odgovorot...i odnazad [^]
Strelec 5-te minuti gi staviv na hold!
Strelec Ало... ти што си ми на ignore... Логирај се и читај пораките таму!
riba
quote:
Originally posted by OooOo
Riba mislam deka beshe :)
razmisli pak:)))))ne sum ja, i ne me zakacajte mene u vakvi komplicirani spletki[^] nego stvarno ne mi e bitno sto ima nikot "angel" pod pantalonite,mislam deka e zaclenet na forumov so cel da napise nesto interesno,da kaze nesto ili da se zabavuva.Zatoa da ne ja povrzuvame sekoja tema i sekoj negov komentar so ona sto se slucuvase vo seiri. Koj misli deka e mashko ke glasa za toa a koj veruva deka e zensko ke glasa za taa opcija,sigurna sum deka vistinata ja znae samo "angel"...(osven ako ne zirnal i nekoj drug:))...aj tolku od mene[8)]
RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by Strelec
Ало... ти што си ми на ignore... Логирај се и читај пораките таму!
ovaj flood me unishti[xx(]sekoja poraka po 3 pati ja pisam....anyway...Aco receno -storeno..te slusham jas tebe sekogash riba...ti ma....uzivaj[;)]
sapeski Кур се тресе у ладна вода. Вакви гласања ви се важни а кога се бугарите на тема го префрлате и си играте сеир. Се фативте дали била машко или женско??? А мислев дека има нормални на форумов? Јас сум женско и? Ако на некој му текне мојот претходен аватар беше некоја згодна плавуша. Големо чудо. Какво значење абе остај. А пак чичо Ацо во повеќе наврати и се обраќа на дотичната и упорно туркате гласања-мислења-дрн дрн јариња... Сите имаме потреба од сеир, ама сигурно не ваков, вештачки. Нека ви текне пред година и пол-две какви топици со сеири се маваа, и видете сега во форумот сеир.
V irginia
quote:
Originally posted by riba nego stvarno ne mi e bitno sto ima nikot "angel" pod pantalonite,mislam deka e zaclenet na forumov so cel da napise nesto interesno,da kaze nesto ili da se zabavuva.Zatoa da ne ja povrzuvame sekoja tema i sekoj negov komentar so ona sto se slucuvase vo seiri. Koj misli deka e mashko ke glasa za toa a koj veruva deka e zensko ke glasa za taa opcija,sigurna sum deka vistinata ja znae samo "angel"...
[img]http://64.17.138.183/our_forum/images/smiles/thumup.gif[/img][img]http://64.17.138.183/our_forum/images/smiles/thumup.gif[/img]
AaaAa Am saka i Rage da ja razbere. AKo e masko ihaa haaaa... ama vaka dzabe :-)))
RaGeAnGeL [:D][:D][:D][:D][:D][:D]ludak si ma
slasa
quote:
Originally posted by Strelec
На брадоњата да му се фатиш... за брадата! Не ја упропастувај темата... Овде се дискутира за сериозни работи и се водат конструктивни дискусии!
[:D][:D][:D][:D][:D] za brada a [:D][:D]
mArInCe Vo dilema sum...se zbunavte :))
The`bItCh
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
znaci ili me praese i ti mene budala snoshti na PP ili od ko ke prespies zaboravash so kazvis
stvarno.. od ko kje prespiesh zaboravash sho si pishel na pp? zaboraj sho ni napisha snoshti ?
angel Ааааппппррриииллииииллиииллллииииии!!!! Што ве гледам сите чуднииии.... Колку е лесно со вас човек да си поигра. Работава е во следново-ајде сега искрено: Стрелец ме начека на форумов да ми врати за стара заебанција што сул му ја направил (ама и заборавил)...а ОооОо како добар пријател (негов) сесрдно му помогна во тоа. Нема да ви ја кажам заебанцијата што Стрелец ја искрка од мене кога беше тука....не е фер спрема него....подобро тој сам да си каже ако сака!!! Ама ќе признаам дека не се гордеам многу со тоа што сум му направил тогаш. ReGeAnGel жалам ама ти најмногу наседна на заебанцијава. Тоа ти е тоа, је*иг*, некој повеќе се залетува некој помалку. Еве, иако ова не беше мое масло, јас ти се извинувам што наседна. Го примам твоето извинување за вулгарностите ама под услов админиве да ми го вратат она Macho man изнад мојата слика. Но нешто друго ме чуди: Од целава оваа фрка се доаѓа до заклучок дека на одредени членови многу им е важно кој е кој од кој пол на форумов. Се прашувам ЗОШТО? Дали тие членови очекуваат тука да ги сретнат своите еротски партнери? ДА! Друг одговор нема. Инако кому би му бил важен полот на соговорникот ако во задна мисла нема е***е. Жалам за таквите и на тие им порачувам да не контактираат со мене зашто моето членство на форумов не е со цел да најдам еротски партнер, туку да се забавувам, да дискутирам, да добијам информации, да разменам мислења и нови сознанија, да научам нешто и толку. [8)]
angel Ги молам сите оние што имаат овластувања да ги менуваат и бришат текстовите да не го префрлаат она што јас го пишувам во женски род. Се уморив од корекции по текстовите. доста е, веќе е јасно angel е машко ама како што напишав погоре тоа не ни важно.
OooOo Tebe definitivno ti fali nekoja daska u glava!? Jas razbiram shto e zaebancija, ama ova tvoevo ne e ni zaebancija, ni seir ... ova tvoevo preogja vo neshto drugo ...
RaGeAnGeL angelO....eva eva da si e*am jas mater so voopshto si fativ rabota so tebe.....ti si za lecenje zalam
Strelec Очигледно е дека никој не сака да биде заштитуван, па и нема потреба да бидат заклучени топиците на ’Сеир’. Наместо нив, многу е пологично овде да се затворат топиците. На ’Сеир’ повторно ги отвараме темите, со напомена дека секој си е сам одговорен за своите постапци! И секој ќе си биде жртва на последиците што сам ќе си ги предизвика!