1-2 теми исчезнаа
1-2 теми исчезнаа
n/a Па на баба му, имаше една тема меѓу последните постови бев јас АааАа и дада сани, и сега нигде ја нема! И сеа немој да ме прашате како се викаше, знам нешто муабетот беше за Киро за југославија, дрн дрн...

Или јас не гледам или наеднаш исчезнуваат темиве?
Strelec Шапе... Оваа тема да не ти даде одговор на твоето прашање? http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?TOPIC_ID=9135
n/a Не Ацо, не ова... Последните постови (кои јас ги прочитав) со АааАа разговаравме за Глигоров, некои предградија во Џерси, дада Сани нешто кажуваше, па македонците.. И никако не можам да ја најдам, а не знам како се викаше. Проверив неколку пати во политика и емиграција немаше ништо, дури проверував и кај тројцата во коментари не можев да најдам.
OooOo idi tuka -> http://forums.vmacedonia.com/active.asp i stavi last 12 hours ili Yesterday i probaj da ja najdesh
RaGeAnGeL sonce ne znam dali ja najde ama temata ti e "losi vesti"
n/a Јас се извинувам, не знам како сум ја пропуштил.