Дали irc.vmacedonia.com отиде јабана?
Дали irc.vmacedonia.com отиде јабана?
n/a Веќе подолго време се обидувам да ја отворам страната со слики од корисниците на каналот, ама кога и да пробам се појавува:

irc.vmacedonia.com - /

Има ли џаре? Ќе се поврати ли некогаш оваа страна?
Ако има, зошто досега не е крената?
BorisVM Ne otide, tuku vo izrabotka e nova stranica.
n/a Има приближно време на објавување? Долго време се работи на неа изгледа, имам претчувство дека ќе биде топ! :-)
SirAndReW Ma kakov top, super m.f tenk ke bide[;)]
a-pin-dim
quote:
Originally posted by ¬С¬У¬С¬д¬С¬в
Има приближно време на објавување? Долго време се работи на неа изгледа, имам претчувство дека ќе биде топ! :-)
Samo se treba trpenije batka, starite vikat "sve vo svoe vreme".
n/a А младите викаат "ајде бе, го прекардашивте!" :-)
StormAngel Kako go pamtis userot i passwordot da vlezes, ziti se?:D
n/a СУС бре! ¬С¬У¬С¬д¬С¬в се памти многу лесно! :-)
Jakov Зошто кога кликам на овој линк http://irc.vmacedonia.com/ Undernet Channel #macedonia не се отвора ништо. Дали е до мене(треба да инсталирам нешто) или не работи тој линк.
BorisVM
quote:
Originally posted by Jakov
Зошто кога кликам на овој линк http://irc.vmacedonia.com/ Undernet Channel #macedonia не се отвора ништо. Дали е до мене(треба да инсталирам нешто) или не работи тој линк.
Novata stranica seushte ne e gotova zatoa i nema nishto. Ne raboti linkot sega za sega.
SpaceLily Do koga otprilika?
mArInCe aj da pochekame, mozhda kje imat nekoja opcija da se deformiret licana od korisnicine sho kje staet sliki :))