ova ne e fer
ova ne e fer
dejan http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?TOPIC_ID=9430
ovoi topik, bese zaklucen, i jas pomislev deka posle strelec, nikoi drug od moderatorite nema da odgovori, ama intel odgovori, si go kaza svoje i toa. dali smee taka da se pravi? samo moderatorite na forumot da odgovarat na zaklucen topik. nemam nisto protiv intel, ama mislam ne bese fer.
BorisVM Dejan, ne e fer i da se postira takvo neshto.
Thief Ссекој има право да се одбрани, нели?! Да одговори на обивинувањата, особено ако се невистинити...!
Strelec dejan... не е на одмет и од тебе да има малку поголема објективност, а не низ политичка призма да ги гледаш работите! Тебе можеби ти се допадна што е некој обвинет за наклонетост кон СДСМ, без да размислиш дали има и конкретна причина за такво нешто. Патем да те информирам дека тој што ја отвори таа тема за еден ден регистрираше четири кориснички имиња и се обидува да надмудри еден куп администратори и модератори!? Ама изгледа дека тебе таквото однесување никогаш нема да ти пречи штом е од некој кој е против СДСМ!
RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by dejan
http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?TOPIC_ID=9430 ovoi topik, bese zaklucen, i jas pomislev deka posle strelec, nikoi drug od moderatorite nema da odgovori, ama intel odgovori, si go kaza svoje i toa. dali smee taka da se pravi? samo moderatorite na forumot da odgovarat na zaklucen topik. nemam nisto protiv intel, ama mislam ne bese fer.
eptem fer e da znaes....mnogu pametno si izigra intel vo toj slucaj a ti me iznenadi [:0]
Thunder from down under
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by dejan
http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?TOPIC_ID=9430 ovoi topik, bese zaklucen, i jas pomislev deka posle strelec, nikoi drug od moderatorite nema da odgovori, ama intel odgovori, si go kaza svoje i toa. dali smee taka da se pravi? samo moderatorite na forumot da odgovarat na zaklucen topik. nemam nisto protiv intel, ama mislam ne bese fer.
eptem fer e da znaes....mnogu pametno si izigra intel vo toj slucaj a ti me iznenadi [:0]
sho imat da te iznenadit be rage, dejan e mazhishte, ke pocnit i da ne tepat ushte malce, ke ne postrojuvat site
dejan mene ne me interesira koi e za koja partija, ne go gledam covekot na toa. izgleda ste vo pravo, cim e taka so ABC. lol thunder, na kraj jas ke go vodam forumot[;)]