Лавче или Трендафилчо
Лавче или Трендафилчо
Strelec Поздрав до нашите јунаци од форумот за политика: lav & трендафил... Ме интересира мислењето од поширокиот аудиториум: Кој ви е посладок на оваа слика? [img]http://www.lukaroski.com/forum/trendafil_lav.jpg[/img]
darkjesus trendafil e placko a lavceto e sekogas zbunato:)) to e mojot prv vpecatok
intel Пред Трендафил најверојатно е огледалцето на Лав: [img]http://www.dubi.li/smesne%20slike/images/zivali6_jpg.jpg[/img]
Strelec А ова што го гледате на сликава долу, дали е лав или трендафил?:) [img]http://www.lukaroski.com/forum/lav_ili_trendafil.jpg[/img]
dalila
quote:
Originally posted by Strelec
А ова што го гледате на сликава долу, дали е лав или трендафил?:) [img]http://www.lukaroski.com/forum/lav_ili_trendafil.jpg[/img]
Chudna kombinacija...dvajca vo edno [:D][:D][;)]
intel
quote:
Originally posted by Strelec
А ова што го гледате на сликава долу, дали е лав или трендафил?:) [img]http://www.lukaroski.com/forum/lav_ili_trendafil.jpg[/img]
Јас уште од кога знаев дека се работи или за една личност или за “совршен“ спој.
SirAndReW Mene lafceto na slikata mi e slatko[:)] i tuka politika be ,Ha? trendafil-lavche [:)]
mArInCe trendafilcheno mi e poslatko zsh me fakjat zhal zsh plachit [:D]
The`bItCh dvete se slatki:)
Strelec Greotichka se dvete!:(
mArInCe more lafcheno poubo e...zaborajv deka sakam pojke zhivotni [:D][:D][:D]
Strelec
quote:
Originally posted by intel
Јас уште од кога знаев дека се работи или за една личност или за “совршен“ спој.
Во најмала рака, си се мирисаат двајцата!:) [img]http://www.lukaroski.com/forum/lav_trendafil.jpg[/img]
dalila
quote:
Originally posted by Strelec
Во најмала рака, си се мирисаат двајцата!:)
Vo sekoj sluchaj,Trendafilov go zalizhuva Lavot [:p][:D] Ili obrtno moze e?[:D][:D][:D]
intel
quote:
Originally posted by dalila
quote:
Originally posted by Strelec
Во најмала рака, си се мирисаат двајцата!:)
Vo sekoj sluchaj,Trendafilov go zalizhuva Lavot [:p][:D] Ili obrtno moze e?[:D][:D][:D]
[:D][:D] После залижувањето сите се среќни и задоволни: [img]http://www.geocities.com/micubusi02/TrentonXmas.jpg1.jpg[/img]
mArInCe Uuuuuu shubaj se :)
dbk Za mashala:)