.
.
darkjesus .
SirAndReW Ti si znaesh najdobro ,dokolku se custvuvash neprijatno toa mozese da go storis i porano.[:)]
wolf_pack dark aman be, aj od mene imash eden spritzer[8D]
Mara де бе Дарки....шо ти стана? Ај и од мене имаш едно таквење[:D][:D][:D]
SirAndReW Хеј еве ја мара, кај си бе Mаро [:)]
Mara
quote:
Originally posted by SirAndReW
Хеј еве ја мара, кај си бе Mаро [:)]
И на тебе ти недостигав?[:D][:D][:D] Па те барав тебе...ама се криеш зад компјутерон[:D][:D]
SirAndReW welcome back Маро Биди среќна оти дарк се откажа, вака пак можеме да се читнеме малку [:)]
Mara Дај сеа на раат да се изналафиме....[:D] Туку...Дарк од се се откажа...дури и од мене?[:0][:0]
SirAndReW Не знам Маро ,можеби редно време беше ха ха ха .[:)]
Mara Јас за него се секирам дал ќе се снајдит, море....за мене ИЧ[:D][:D][:D] Тука си ТИ.....а и око ми фаќаш[:D][:D][:D]
StormAngel ...
mEnEmA A zs tocka? mozese da ima i zapirka :)))))))
Boriz [?][?][?][?][?][?][?][?]
dbk Dark stavi "tocka" a vie site mu se cudete , aman bre ne li vi e jasno deka posle "tockata se pocnuva nov red" Mozebi dark e na patot na nesto novo :)
bliznak braced znam deka citash, lom pred tockata, com posle tockata[:D]
DonVito
quote:
Originally posted by darkjesus
.
dark nemat spameri tuka [:D]
јузер dbk e u pravo. Posle . sledi buba Mara [img]http://www.zagrebacka-zupanija.hr/images/s-izmjena/slike/002.jpg[/img]
StormAngel Taka e. Tocka
Mara Дарки....и после точка...пак ти следувам јас[:D][:D][:D] Немат бегање[:D][:D][:D]
јузер Мааарооооооо........ Чуј ме и почуј ме......... Овој Дарк не е за тебееееее....... Теби треба неко снажан Неко јак и сигуран А не човек као Дарк Од живота уморан [^]
DonVito evo jas
StormAngel Mara, me potsekas na Tajci so site ovie smajlinja. Ahhhhh!
Mara знаиш шо? веќе не се смеам!
Mara Дарки не е за мене?[V][V][V] А за која е? А за мене кој е?[:D] Донче...ти си многу стар за мене[:D], инаку оти да не? Имаме и исти фризури[:D] Јузер? Се пријавуваш ти?[:D]Ах, не....мислам дека ти си имаш нееста веќе[:D]Не растурам потенцијални бракови[8D]
mEnEmA Epa corba :)
TAJCI74
quote:
Originally posted by StormAngel
Mara, me potsekas na Tajci so site ovie smajlinja. Ahhhhh!
Dobro e, koga nesto te podseka na Tajci[;)]
StormAngel Mnogu nesta me podsekaat na Tajci.[;)]
јузер Tajci e .