Masoni!!???
Masoni!!???
Pana Ima eden do dvajca sto se motaat na politickiov forum koj definitivno se masoni.Pogodete koj se.[;)][;)][:D]
intel
quote:
Originally posted by Pana
Ima eden do dvajca sto se motaat na politickiov forum koj definitivno se masoni.Pogodete koj se.[;)][;)][:D]
Враќај ти книгата ваму, не се први како никогаш да не си ја земал[;)]
Pana
quote:
Враќај ти книгата ваму, не се први како никогаш да не си ја земал
[?][?][?][?][?][?][?][?][?]
Pana Uste go nema glavniot zidar!
Strelec Pana... Да не се чудиш, јас сум тој што ти го затвори топикот... Не се занимавај со членовите на форумов!