ах тој пусти срам
ах тој пусти срам
јузер И јас се мислев дали на сеир дали на љубов и еве што е работата. Доаѓа лето и треба по бермуди да се искача надвор. Влагаш во автобус и недај боже да видиш некоја тетка, одма ти се дига, срамои невидени па правиш филмови и начини за бргу да ти се врати во нормала (мене ми успева ако ја усмерам цела тежина врз стапалата). Зборот ми е, зошто на женските кога ќе видат машко не им се дујат на пример, па да има баланс на работите. Вака срамот е само кај машките. [:D]
GoDsHaNd Mene ova mi se slucuva samo koga ke ja vidam RaGeAnGeL
SpaceLily a ti zs si mnogu golem shofer dobivav srcevi napadi dur me odnese na vodno i dur me sleze nazad a?
bliznak
quote:
Originally posted by riba
quote:
Originally posted by bliznak
quote:
Originally posted by riba
[:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] aaa...zatoa li ja koga ke vlezam u avtobus site skokaat na noze:)))a ja pak si mislev dzent'lmeni mesto sakaat da mi oslobodat...hm...a tie maka si imale [V][:D]
Со автобус се возиш ма?[:(][;)]
junky [;)] rekov koga ke vlezam ali zaboraiv da spomnam deka toa e epten retko:)))[:D] I za toa me ubedija tipcive od forumov deka od zensko sofer ne biva:)))ili pak ako epten neam koj da me vozi koga sum high:))))))kiddin' [;)][:p] nego...stvarno zasto na plaza nemaat takvi problemi a po avtobusi i ucilnici imaat:)))???
Ми мучкаш ти нешо, знам јас. Меѓудругото не сум џанки, онака само се убивам некогаш.[;)][^][:p] И тогаш кога си хај, јави ми се.. јас има да те турам од возење.[^][:D][:D]
SpaceLily
quote:
Originally posted by darkjesus
јас би да стонираме само ако Спејс дават од нејзините шатчиња:)
Koga sakate,i kaj sho sakate sho e do shatcinja nemat problem samo dan cvichite pak:)))
VeGaS jao choeche, u rock [:D][:D][:D]
The`bItCh Ахахахахахахахаа ти си луд брееее!![:D]
ozonce Abe niv im se duva ama ne vo tolkavi dimenzii kako kaj nas. A kako uspevash da ja usmerish celata tezina vrz stapalata? Koja tehnikaja koristish?
Christian
quote:
Влагаш во автобус и недај боже да видиш некоја тетка, одма ти се дига, срамои невидени па правиш филмови и начини за бргу да ти се врати во нормала (
de be pa ti,epten mnogu lesno ti se diga.
Jakov
quote:
Originally posted by Christian
quote:
Влагаш во автобус и недај боже да видиш некоја тетка, одма ти се дига, срамои невидени па правиш филмови и начини за бргу да ти се врати во нормала (
de be pa ti,epten mnogu lesno ti se diga.
Tetki ne se mala rabota, ne zborete taka, neli Juzer[:p][:p][:p][:p]
јузер
quote:
A kako uspevash da ja usmerish celata tezina vrz stapalata? Koja tehnikaja koristish?
Naizmenicno stois na edna noga pa na druga noga, nesto u toj stil.
riba [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] aaa...zatoa li ja koga ke vlezam u avtobus site skokaat na noze:)))a ja pak si mislev dzent'lmeni mesto sakaat da mi oslobodat...hm...a tie maka si imale [V][:D]
dalila Juzer beeeeee:)) Ako vaka ti se sluchuva vo avtobus, a tek shto ti se sluchuva na plazha[:0][:0][:0]
sisi Suncha ledja [:D][:D]
wolf_pack juzer brate, zatoa ke nosish nekoja dl'ga majca ili nekoj sportski dres, taka sve se balansira[;)]
Jakov A ja se cudam na tipovi vo bus, sto li im e fintata u leto, a i u zima, De na edna de na druga noga, fateni so rakata za drzacite...eeeee so bile, fraerive...cccc
јузер
quote:
Originally posted by wolf_pack
juzer brate, zatoa ke nosish nekoja dl'ga majca ili nekoj sportski dres, taka sve se balansira[;)]
Ама сега се носат кратки маички, тие се во мода. [:(]
SirAndReW Zrtva na modata [:)]
јузер Или сум приметил, ко што вика dalila, на плажа, се лапаат машко и женско, а на типов уопште не му е дигнат. Тоа ме доведува до заклучок дека се работи или за добра дресура, или за импотенција, или благоречено типот е педерче и фатил женска колку да не му вадат афери дека е буљаш. А тоа почитувам, јако издресиран тип, само ретки се тие во споредба со останатите две категории. [:o)][:I][:D]
dalila
quote:
Originally posted by јузер
Или сум приметил, ко што вика dalila, на плажа, се лапаат машко и женско, а на типов уопште не му е дигнат.
Dobra samokontrola [8D]
RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by јузер
И јас се мислев дали на сеир дали на љубов и еве што е работата. Доаѓа лето и треба по бермуди да се искача надвор. Влагаш во автобус и недај боже да видиш некоја тетка, одма ти се дига, срамои невидени па правиш филмови и начини за бргу да ти се врати во нормала (мене ми успева ако ја усмерам цела тежина врз стапалата). Зборот ми е, зошто на женските кога ќе видат машко не им се дујат на пример, па да има баланс на работите. Вака срамот е само кај машките. [:D]
vikas mi ti stanvit a??na maka si zimi se...jas koga i da vidam takov nekoj ne znam zs ama mu se smejam i nego ushte ponezgodno mu ida....a da ne dajT gospod na plaza da vidam....tuka vi e slabata tocka vas ,te svashtam[;)]Ako oblecis potesni ushte pojke ke ti se poznava....vidi neso shiroko nosi... ili za najbrzo ....zemi si edna slika od dime so tebe
Unreal
quote:
Originally posted by јузер
И јас се мислев дали на сеир дали на љубов и еве што е работата. Доаѓа лето и треба по бермуди да се искача надвор. Влагаш во автобус и недај боже да видиш некоја тетка, одма ти се дига, срамои невидени па правиш филмови и начини за бргу да ти се врати во нормала (мене ми успева ако ја усмерам цела тежина врз стапалата). Зборот ми е, зошто на женските кога ќе видат машко не им се дујат на пример, па да има баланс на работите. Вака срамот е само кај машките. [:D]
pa gledaj im vo maica be, ako i tie se ON, togas bradavicite im se dujat ko potenciometri za volume, bas i visokotonec im se pravat, ti se cini oko moze da ti izvadat ako se nabodes na niv :))))) nemoj samo vo stapalata tvoj da se dzveris:))))))
Christian
quote:
Тоа ме доведува до заклучок дека се работи или за добра дресура, или за импотенција, или благоречено типот е педерче и фатил женска колку да не му вадат афери дека е буљаш.
ne be, mal im e[:D]
dejan OPA!
ozonce E zatoa izmislija shiroki gaki :) za na plaza :) za da ne se poznava (vo zavisnost od dimenziite)
bliznak
quote:
Originally posted by riba
[:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] aaa...zatoa li ja koga ke vlezam u avtobus site skokaat na noze:)))a ja pak si mislev dzent'lmeni mesto sakaat da mi oslobodat...hm...a tie maka si imale [V][:D]
Со автобус се возиш ма?[:(][;)]
V irginia
quote:
Originally posted by јузер Тоа ме доведува до заклучок дека се работи или за добра дресура
[img]http://www.amerimama.com/forums/style_emoticons/default/rofl3.gif[/img]
riba
quote:
Originally posted by bliznak
quote:
Originally posted by riba
[:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D] aaa...zatoa li ja koga ke vlezam u avtobus site skokaat na noze:)))a ja pak si mislev dzent'lmeni mesto sakaat da mi oslobodat...hm...a tie maka si imale [V][:D]
Со автобус се возиш ма?[:(][;)]
junky [;)] rekov koga ke vlezam ali zaboraiv da spomnam deka toa e epten retko:)))[:D] I za toa me ubedija tipcive od forumov deka od zensko sofer ne biva:)))ili pak ako epten neam koj da me vozi koga sum high:))))))kiddin' [;)][:p] nego...stvarno zasto na plaza nemaat takvi problemi a po avtobusi i ucilnici imaat:)))???
riba [:D] batali vozenjeto ke ti se javam da stonirame [^][8D]
SpaceLily i jas sakam so vas na stoniranje koj ne stoniral so bliznakov ne znaJT kakvo e custvoto:) :P
GoDsHaNd
quote:
Originally posted by SpaceLily
a ti zs si mnogu golem shofer dobivav srcevi napadi dur me odnese na vodno i dur me sleze nazad a?
Sho ima vrska vozenjeto so diganjeto?:)
GoDsHaNd
quote:
Originally posted by SpaceLily
i jas sakam so vas na stoniranje koj ne stoniral so bliznakov ne znaJT kakvo e custvoto:) :P
Sho, koj, kako, zoshto? :) Jas sum vo kombinacija ili... ? :))
SpaceLily
quote:
Originally posted by GoDsHaNd
quote:
Originally posted by SpaceLily
i jas sakam so vas na stoniranje koj ne stoniral so bliznakov ne znaJT kakvo e custvoto:) :P
Sho, koj, kako, zoshto? :) Jas sum vo kombinacija ili... ? :))
odma ti se okokorija ocite a?:))) sho e do mene mozit drzish struja za ta rabota:)
RaGeAnGeL Darko pojke ne se onaduva[^]imame dogovor[^]a jas za 5 min odam na rabota[:(]
SpaceLily ne se onaduva ???????? taka te mamit mor? sinkir znajs ti dal se onaduva ili ne HA!
dada Sani Do "kamen" se onaduva[;)]
santiago669 sto vi e toa "sinkir" a sto "onaduva"?????? molam za odgovor
GoDsHaNd
quote:
Originally posted by SpaceLily
ne se onaduva ???????? taka te mamit mor? sinkir znajs ti dal se onaduva ili ne HA!
Ne ja lazam jas Rage sho ti e :))
darkjesus јас би да стонираме само ако Спејс дават од нејзините шатчиња:)
GoDsHaNd Da da da, ako dava ke propusham pak ako treba:)