Нова публика
Нова публика
intel Кога ќе се измешаат политика и спорт еве што се случува: Македонските навивачи не изрезилија во Данска Тука е незамисливо такво хулиганство. Сите се чудат што беше тоа. Сите се шокирани од тоа што го направија нашите навивачи. Дури и Ања Андерсен пред мечот велеше дека Кометал има најдобра публика, двојно подобра од нивната, па многумина дојдоа да видат какво е тоа чудо.Ама, ете, видоа хулигани, кои направија инцидент - вели иселеникот. [url="http://www.vreme.com.mk/vest.aspx?id=25215"]повеќе[/url] Тоа е новата публика на ТРИПУНЧЕ, комити де. Инаку овие истиве кога беше кометал шампион и кога се славеше на плоштад викаа, МХ педерчиња комуњарски се со украинки играат па уште ќе слават..ама ете и тоа бидна..како викаше Лав ,Се тече се се менува... Се моли циглата за подетални информации ..АКО МОЖЕ
intel
quote:
Originally posted by dejan
vo pravo si AaaAa....ako Penov napravi nesto so kometal kako trifun, togas Penov ne bi bil kriv
Дејан, ако Трифун си останеше со Пенов немаше да си добие таква прекрасна публика.
AaaAa
quote:
Originally posted by intel
Кога ќе се измешаат политика и спорт еве што се случува: Македонските навивачи не изрезилија во Данска Тука е незамисливо такво хулиганство. Сите се чудат што беше тоа. Сите се шокирани од тоа што го направија нашите навивачи. Дури и Ања Андерсен пред мечот велеше дека Кометал има најдобра публика, двојно подобра од нивната, па многумина дојдоа да видат какво е тоа чудо.Ама, ете, видоа хулигани, кои направија инцидент - вели иселеникот. [url="http://www.vreme.com.mk/vest.aspx?id=25215"]повеќе[/url] Тоа е новата публика на ТРИПУНЧЕ, комити де. Инаку овие истиве кога беше кометал шампион и кога се славеше на плоштад викаа, МХ педерчиња комуњарски се со украинки играат па уште ќе слават..ама ете и тоа бидна..како викаше Лав ,Се тече се се менува... Се моли циглата за подетални информации ..АКО МОЖЕ
izvini vaka ama patetika e ova. Trifun e kriv...da ne bese trifun nitu ti, nitu ikoj drug ke imase pole za da pisuvas ovakvo crno-beli nebulozi. Lisi ne od ovakvi raboti ziti se
intel
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Originally posted by intel
Кога ќе се измешаат политика и спорт еве што се случува: Македонските навивачи не изрезилија во Данска Тука е незамисливо такво хулиганство. Сите се чудат што беше тоа. Сите се шокирани од тоа што го направија нашите навивачи. Дури и Ања Андерсен пред мечот велеше дека Кометал има најдобра публика, двојно подобра од нивната, па многумина дојдоа да видат какво е тоа чудо.Ама, ете, видоа хулигани, кои направија инцидент - вели иселеникот. [url="http://www.vreme.com.mk/vest.aspx?id=25215"]повеќе[/url] Тоа е новата публика на ТРИПУНЧЕ, комити де. Инаку овие истиве кога беше кометал шампион и кога се славеше на плоштад викаа, МХ педерчиња комуњарски се со украинки играат па уште ќе слават..ама ете и тоа бидна..како викаше Лав ,Се тече се се менува... Се моли циглата за подетални информации ..АКО МОЖЕ
izvini vaka ama patetika e ova. Trifun e kriv...da ne bese trifun nitu ti, nitu ikoj drug ke imase pole za da pisuvas ovakvo crno-beli nebulozi. Lisi ne od ovakvi raboti ziti se
Ти па мислиш дека се што си напишала е на место а? 100 поста сум ти прочитал и сум ги заборавил со самото дочитување.
dejan vo pravo si AaaAa....ako Penov napravi nesto so kometal kako trifun, togas Penov ne bi bil kriv
intel
quote:
Originally posted by concrete
quote:
Originally posted by intel
Кога ќе се измешаат политика и спорт еве што се случува: Македонските навивачи не изрезилија во Данска Се моли циглата за подетални информации ..АКО МОЖЕ
Pod cigla verojatno ne mislese na concrete brick???? Ako pak slucajno mislese.................he,he,he...biraj: ili si budala ili k... ti e golem :):):)!!!!!!bi rekle moite Gevgelicani.... So rakomet (fudbal i slicno) imam vrska , ama kolku so zivotniot ciklus na zelenite buvi na Borneo:):):)!!!!! A deka Makedoncite se kreteni toa e veke poznato po Evropa,od niv se moze da se ocekuva,kako inaku bi se objasnilo veenje na Albansko DRZAVNO zname pred Makedonska drzavna institucija??????
Ма не бе, блиску си таму па мислев нешто подетално кој,како, зошто..сериозно.
Strelec
quote:
Originally posted by intel
Ти па мислиш дека се што си напишала е на место а?
Ami kako!:) AaaAa? Samo ushte na Bugarive na forumov im nema ushte merka zemeno!:) Se' drugo param-parche napravi!:)
трендафил Што да кажам. Во се` сме исклучок, па и во ова. Сите навивачи напаѓаат на противничките. Само ние се тепаме меѓу себе. И ткога двојца се караат третиот користи. Во случајов веројатно и Кометал ќе биде на некој начин казнет (со играње без публика, на пример). Можеби ќе се намали и подршката што ја имаме од Данска како држава. Но таква клима постои во Македонија. Разбира се, за тоа не се виновни државниците, туку опозицијата. Можеби е виновен Тито, затоа што тој нели направил се` во Македонија.
Strelec Трендафилчо... Како не се измори?:)
AaaAa
quote:
Originally posted by Strelec
quote:
Originally posted by intel
Ти па мислиш дека се што си напишала е на место а?
Ami kako!:) AaaAa? Samo ushte na Bugarive na forumov im nema ushte merka zemeno!:) Se' drugo param-parche napravi!:)
c c c
Strelec Не верувам дека ќе останеш ти на тоа ’ц ц ц’... Карактерот нема да ти дозволи да застанеш само на тоа!:) Гарант уште нешто ќе напишеш!:)))
AaaAa
quote:
Ти па мислиш дека се што си напишала е на место а?
Ne mislam!
quote:
100 поста сум ти прочитал и сум ги заборавил со самото дочитување.
ne me ni iznenaduva. Da, Trifun e kriv, sorry shto se vmesav so moite nebulozi
Strelec
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Ти па мислиш дека се што си напишала е на место а? 100 поста сум ти прочитал и сум ги заборавил со самото дочитување.
Ne mislam!
quote:
100 поста сум ти прочитал и сум ги заборавил со самото дочитување.
ne me ni iznenaduva. Da, Trifun e kriv, sorry shto se vmesav so moite nebulozi
Ете!:) Е дури сега ќе се ’запалиш’, па нема да може да те запре човек!:)
AaaAa
quote:
Originally posted by Strelec
quote:
Originally posted by AaaAa
quote:
Ти па мислиш дека се што си напишала е на место а? 100 поста сум ти прочитал и сум ги заборавил со самото дочитување.
Ne mislam!
quote:
100 поста сум ти прочитал и сум ги заборавил со самото дочитување.
ne me ni iznenaduva. Da, Trifun e kriv, sorry shto se vmesav so moite nebulozi
Ете!:)
Huh! C C C- se odnesuvashe na tebe Strelec. Drugiot post e za drugar ti Intel. A ti vaka broish postovi na forum? Aj kazi uste kolku ke napisam posle ovoj? p.s. Odi svari si kafe, ne gledaj u "queue" koj momentalno pisuva postovi :) Aj sea gledaj kako ke se odlogiram, i sedi cekaj me koa ke se vratam:))))
Strelec Колку сакаш смајлиња ставај, џабе ти е!:) Него, секој пост ти завршува со 'Edited by -'...:) Или си многу растревожена, или си попалена штом толку грешки правиш!:) Не знам што е од тие две!:))) Но, ајде... толку од мене!:)
AaaAa
quote:
Originally posted by Strelec
Колку сакаш смајлиња ставај, џабе ти е!:) Него, секој пост ти завршува со 'Edited by -'...:) Или си многу растревожена, или си попалена штом толку грешки правиш!:) Не знам што е од тие две!:))) Но, ајде... толку од мене!:)
Velish tolku? Aj ush ednash ziti sve :))) edited e za "quotes" gi sjebav, imash pristap, kako ti odmina ne mi e jasno;) rastrevozena boli glava, baska popalena normalno, vtornik e, baska prolet... ne e zaebancija...:))))
intel Башка Трифун го мешаш без потреба а не е марксист.
concrete
quote:
Originally posted by intel
Кога ќе се измешаат политика и спорт еве што се случува: Македонските навивачи не изрезилија во Данска Се моли циглата за подетални информации ..АКО МОЖЕ
Pod cigla verojatno ne mislese na concrete brick???? Ako pak slucajno mislese.................he,he,he...biraj: ili si budala ili k... ti e golem :):):)!!!!!!bi rekle moite Gevgelicani.... So rakomet (fudbal i slicno) imam vrska , ama kolku so zivotniot ciklus na zelenite buvi na Borneo:):):)!!!!! A deka Makedoncite se kreteni toa e veke poznato po Evropa,od niv se moze da se ocekuva,kako inaku bi se objasnilo veenje na Albansko DRZAVNO zname pred Makedonska drzavna institucija??????
concrete
quote:
Originally posted by intel
Башка Трифун го мешаш без потреба а не е марксист.
Imas GOOOLEMA greska ....!!!!1
intel
quote:
Originally posted by concrete
quote:
Originally posted by intel
Башка Трифун го мешаш без потреба а не е марксист.
Imas GOOOLEMA greska ....!!!!1
Абе ај...[;)]..ќе ти текне ама касно[:D]
concrete
quote:
Originally posted by intel
quote:
Originally posted by concrete
quote:
Originally posted by intel
Башка Трифун го мешаш без потреба а не е марксист.
Imas GOOOLEMA greska ....!!!!1
Абе ај...[;)]..ќе ти текне ама касно[:D]
Ne be i jas sum i toa vo zabeganata faza koja pocnuva na F !!!!