Пациент
Пациент
Strelec Некој пациент пуштил mass message на сите членови на форумов.
Очигледно се работи за некој болен човек...
Само игнорирајте го!

AaaAa Otsutni ne se notificirale EDO, i so mene taka.
bliznak И јас примив слична порака. Малку се збунав со нејзината содржина, али ево.. сега ми е се јасно. Свашта.....
angel ,,Drugovi, spijuni su medzu nama,, => poznatata i izreka na severniot ni sosed...... ignorirajte go blgarot.....
Jakov Стрелец незбори така. На пациентите треба да им се помогне на било кој начин, во најмала рака да ги упатиме каде да бараат помош. Овој нашиов има "Multiply personality". Фацата се поајувавл под имињата“ Лазо, Лазо форевер, Лацио, Јануари, Гиоведи...има уште 11 месеци по два оооо ќе гњави долго време осеќам. Да го поканиме во Скопје има добри психијатри...па после може да го игнорираме. :)
SpaceLily Da i morase topicot da mi go izbrishis ti za prv da kazis:)
Jakov Pacientot ima novo ime "pasos" na private mi nudi da si izvadam bugarski pasos....jas mu rekov imame toaletna hartija vo Makedonija. :(
OooOo Nema vekje da dosagja vo dogledno vreme ;)
sisi
quote:
Originally posted by Strelec
Некој пациент пуштил mass message на сите членови на форумов. Очигледно се работи за некој болен човек... Само игнорирајте го!
Kasno ama razbrav.OK da ne se nerviram za djabe,a i Jakov e vo pravo,daj na psihijatrija toa cudoviste,a mozda i na Forumov ima nekoj sto e od taa bransa pa ke mu pomogne[:D][:D][:D]
RaGeAnGeL zashto zashto zashto i mene ne mi pratil poraka:(zashto mene me ignoriral:(zashto go baniravte???razismus!!!!!!
dbk
quote:
Originally posted by SpaceLily
quote:
Originally posted by bliznak
И јас примив слична порака. Малку се збунав со нејзината содржина, али ево.. сега ми е се јасно. Свашта.....
Ovaj e samo da go zemish,da go zaklucish vo edna soba i posle uni da mu go pustish;)))))[:D]
Zos bas uni?Toj zver e[?][:D]
SpaceLily
quote:
Originally posted by bliznak
И јас примив слична порака. Малку се збунав со нејзината содржина, али ево.. сега ми е се јасно. Свашта.....
Ovaj e samo da go zemish,da go zaklucish vo edna soba i posle uni da mu go pustish;)))))[:D]
SpaceLily dbk kontroliraj se malce
EDO jas ne bev tuka i zato nemat poraka kaj mene?